Jste zde

Domů » Žáci

Úspěchy studentů

Výsledky v soutěžích

Tomáš je můj spolužák, který do naší třídy na gymnáziu přibyl teprve na začátku tohoto školního roku. V září ještě vlastně nikdo nevěděl, kdo Tom je, ale teď o něm a jeho úspěších ví celá škola. Tom rozhodně není člověk, který má hlavu jenom na čepici či klobouk. Jeho hlavním oborem je matematika, ale má i obrovský všeobecný přehled. Tom je člověk hodný a kamarádský, který rád pomáhá druhým, když ví jak. Hlavně v matematice.

 

I letos na naší škole proběhla soutěž Přírodovědný klokan. Ve dvou kategoriích poměřilo své znalosti z biologie, zeměpisu, fyziky a chemie celkem 28 žáků.

V kategorii Kadet, tzn. žáci z tercie a kvarty, se na prvním místě umístil Filip Hlavinka z kvarty, na druhém místě Šimon Novotný z tercie a na třetím místě Michal Takač taktéž z kvarty.

     V úterý 31. 1. 2017 proběhlo na našem gymnáziu pro třídu prima 2016/2017 historicky první předávání vysvědčení za první pololetí.

     Tak jako téměř každá maminka či tatínek, jsem i já " školní maminka" velmi hrdá na svou třídu a veřejně ji tímto chválím za výborné studijní výsledky.

     A tady jsou jejich studijní výsledky v číslech:

Děkujeme všem studentům, kteří svými úspěchy reprezentovali v loňském školním roce 2015 - 2016 Gymnázium Kojetín.

Přehled reprezentantů naší školy za školní rok 2015 - 2016 v PDF.

 

Zastupitelstvo mládeže Olomouckého kraje spolu s Českou debatní společností, z. s. uspořádalo 12. února 2016 již desátý ročník Debatiády, které se zúčastnili středoškoláci z dvanácti různých středních škol z Olomouckého kraje. Tým našeho gymnázia ve složení

Filip Indrák, Tomáš Stav, Petr Lang, Eduard Bleša a Matěj Dittman  se umístil na prvním místě.

 

Gratulujeme.

V každé skupině lidí lze nalézt jedince, na které je možné poukázat pro jejich výjimečnost.  Mnohdy jsou natolik skromní, že se o jejich výjimečnosti a úspěších v nejrůznějších oblastech dozvíme jen náhodou a někdy se stane, že projdou studiem, a o tom, jak jsou úžasní, se ve škole nemluví, protože se o nich neví.

Přehled reprezentantů naší školy za školní rok 2014 - 2015 v PDF.

Stránky