Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů » Předmětové komise » Předmětová komise - společenské vědy

Občanský a společenskovědní základ

Osm studentů třetího ročníku a septimy zapojených do projektu JA Studentská firma roku 2019 - 2020 dosáhla velkého úspěchu i přes koronavirová omezení. Pod vedením ředitelky firmy Klaudie Szoferové se umístila v TOP 10 nejlepších studentských firem v celé republice. 

ZDE DIPLOM

Slyšeli jste, že na gymnáziu se opět podniká? Poznejte letošní studentskou firmu DIScover! Stejně jako každý rok, bylo i letos jasné, že je v rámci podnikání potřeba řešit ne pouze náplň hodin, ale spíše společenský problém. A to je přesně to, čím se DIScover zabývá. Svými návleky na bezpečnostní pás řeší stále se zvyšující statistiku obětí dopravních nehod a přitom se její členové vzdělávají v oblasti finanční gramotnosti, schopnosti dostát svým závazkům, dovednosti komunikace a mnoho dalšího.

 

Award Ceremony v rezidenci velvyslance USA

 

Dne 22. 6. 2016 se konalo tradiční společenské setkání, na němž byli oceněni nejlepší studenti, kteří se v letošním školním roce zúčastnili programů a projektů JA Czech.

 

Projektový den společností JA Czech a AT&T dne 18. 5. 2016 - univerzitní campus v Brně

 

 

 

Úspěch „mladých podnikatelů“ z kojetínského gymnázia

Beseda studentů gymnázia s europoslankyní MUDr. Olgou Sehnalovou.

Prezident Nejvyššího kontrolního úřadu besedoval s kojetínskými studenty

Úspěch žáků Gymnázia Kojetín v soutěži EUROPASECURA

Zajímá Vás právo? Láká Vás zkusit si na vlastní kůži roli advokáta? Chcete si zlepšit své komunikační dovednosti a schopnost argumentovat?
Přihlaste se do soutěže. Bližší informace.