Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů » Předmětové komise » Předmětová komise - matematika a informatika

Matematika

V úterý 2. 4. 2019 se na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci konalo krajské kolo matematické olympiády pro žáky 1. ročníků středních škol. Naši školu reprezentoval žák kvinty Tomáš Flídr. A jak už si u něj začínáme zvykat – opět uspěl a umístil se na krásném druhém místě.

V pátek 22. 3. 2019 proběhl i na naší škole další ročník celosvětové soutěže Matematický Klokan. Soutěžilo 55 studentů ve čtyřech kategoriích. Soutěž dopadla v jednotlivých kategoriích takto:

V pátek 22. 3. 2019 proběhne na naší škole další ročník celosvětové soutěže Matematický Klokan. Zájemci se mohou hlásit u svých učitelů matematiky do pátku 15. 3. 2019.

 

V úterý 29. ledna 2019 proběhla na GJŠ klauzurní část I. kola MO kategorií B a C.

 

V úterý 11. 12. 2018 proběhlo na Gymnáziu Jakuba Škody v Přerově okresní kolo matematické olympiády kategorie A. Soutěže se zúčastnili 3 naši studenti. Mezi nimi i žák kvinty Tomáš Flídr, který chtěl vyzkoušet o dva stupně vyšší kategorii, než do které patří.

 

 

V rámci Olomouckého kraje se naši studenti umístili takto:

 

Na začátku dubna proběhlo na našem gymnáziu školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Zde jsou výsledky:

 

V1:

1. místo          Veronika Kocmanová

2. - 3. místo    Lenka Kusáková

2. - 3. místo    Adam Navrátil

 

V2:

1. - 2. místo    Lea Hönigová

1. - 2. místo    Roman Chylík

3. místo          Tereza Švarcová

 

Vítězům blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole, které se uskuteční dne 29. 5. 2018. Ostatním soutěžícím děkujeme za účast.

 

 

Stránky