Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů » Předmětové komise » Předmětová komise - cizí jazyky

Anglický jazyk

 

 

Není nic lepšího ve výuce jazyků, než se učit přímo v zemi, kde je daný jazyk doma. Naši studenti v hojném počtu (67) tedy využili příležitosti a v horkém červnovém dni vyrazili do osvěžující Anglie.

 

Vzhledem k tomu, že odjezd je v neděli, pokud by během víkendu došlo k nějakým komplikacím nebo by bylo potřeba něco upřesnit a dořešit, volejte dále uvedené číslo na vedoucí zájezdu, které bude k dispozici i během pobytu v Anglii.

 

Telefon:  +420 606 631 070

 

Dále nezapomeňte přinést k autobusu PLATNÉ cestovní doklady, kartičku zdravotního pojištění a vyplněný formulář prohlášení o zdravotním stavu.

 

Držte se pokynů ohledně zavazadel, až do příjezdu do Brightonu budete mít pouze příruční zavazadlo.

 

 

 Termíny FCE přes zkouškové centrum PARK

 

Na gymnáziu proběhlo školní kolo anglické konverzační soutěže. První část soutěže se skládala z poslechového testu a cvičení Use of English. Ve druhé části studenti mluvili na dané téma.

 

Výsledky soutěže:

 

1. místo: Eva Musilová

2. místo: Adam Ston

3. místo: Tomáš Stav

 

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole!  

 

 

Není školní rok, aby si žáci nemohli zasoutěžit ve svých znalostech a dovednostech v anglickém jazyce. Tak se stalo i letos a vybraní žáci z nižšího gymnázia si ve dvou kategoriích vyzkoušeli, jak jsou zdatní v anglické komunikaci. Kromě porozumění poslechu popisovali obrázky a komunikovali na různá témata s vyučujícími. Jejich výkony byly následně vyhodnoceny takto:

 

Ve čtvrtek 23.11. o velké přestávce proběhne informativní schůzka se všemi přihlášenými na zájezd do Velké Británie. Účast všech nutná!!! Pokud nemůžete přijít, pošlete za sebe náhradníka, který vám posléze předá informace. Obdržíte materiály se závaznými přihláškami a dozvíte se i novinky, které vás, doufáme, potěší. Těšíme se na vás, těšte se taky. :)

Předmětová komise Aj

 

Připravili jsme pro vás zájezd do staré dobré Anglie. Neváhejte a přihlaste se. Přihlášky a další podrobnosti u Mgr. A.Nopové v kabinetě Aj. Nabídka se týká všech studentů od tercie až po maturanty.

 

PORTSMOUTH S VÝUKOU 10.-16.6.2018

 PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den   odjezd od školy přes Německo a Belgii do francouzského přístavu Calais

Stránky