Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

     Ve středu 14. března 2018 se v hale SK Kojetín konalo již 3. kolo 1. ročníku středoškolské volejbalové ligy, a to tradičně v kategoriích chlapci, dívky a mixy. V kategorii chlapců jsme poskládali 2 týmy (máme kvalitní základnu, takže je z čeho vybíratJ), další kategorie byly zastoupeny 1 týmem.

     Turnaje se zúčastnilo celkem 5 škol. Naši chlapci, jak už se stalo dobrým zvykem, obsadili krásné 1. a 2. místo, dívky po velmi vyrovnaných zápasech skončily tentokrát na 3. místě. Nejvyrovnanější výsledky byly v „mixu“, kde poslední set v posledním zápase rozhodl o tom, zda skončíme na 1. či 3. místě. Štěstěna byla tentokrát nakloněna soupeři, který zmíněný set vyhrál nejtěsnějším rozdílem, tj. o 2 body. Nám tedy připadlo pěkné 3. místo.

     V červnu nás ještě čeká 4. kolo ve formě plážového volejbalu, tak uvidíme, zda se podaří navázat na loňský úspěch, kdy 2 dvojice chlapců postoupily do republikového finále v Praze. Držme všem palce!

Reprezentovali nás a poděkování si zaslouží:

Chlapci – Tomáš Ptáček, Michael Hofírek, Thomas Hofírek, Jan Dočkal, Štěpán Horák – všichni V5, Jakub Meduna a Michal Tomeček – V4, Matěj Šóš a Štěpán Heinz – 1. ročník, Filip Indrák a Martin Koplík – V7 a Tomáš Nesvadba s Martinem Kubalíkem z V8.

Dívky – Adriana Krčmářová, Kateřina Halenková a Klára Vybíralová – V5, Kristýna Trdlicová a Karolína Machová – 1. ročník, Eliška Klevetová z V6 a Petra Tomková z V8.

 

Obrázek dole: