Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Ve středu 13. prosince 2017 se ve sportovní hale v Kojetíně konalo 2. kolo 1. ročníku Středoškolské volejbalové ligy, a to v kategorii chlapci, dívky a mix. Organizátorem byl, stejně jako v minulém kole, volejbalový klub SK Kojetín. Naši školu reprezentovaly jako v prvním kole 2 týmy chlapců a 1 tým děvčat.

V kategorii dívek se utkaly celkem 4 týmy, naše dívky po vesměs vyrovnaných zápasech skončily na 3. místě. Nutno však podotknout, že z 8 dívek hrálo 6 i v „mixech“, takže se v podstatě nezastavily, a ke konci už z pochopitelných důvodů padaly únavou. Reprezentovaly nás: V5 – Adriana Krčmářová, Kateřina Halenková a Klára Vybíralová, 1. ročník – Kristýna Trdlicová a Karolína Machová, V6 – Eliška Klevetová, V8 – Petra Tomková a 4. ročník – Lucie Koppová.

V kategorii chlapců nás reprezentovaly 2 týmy, které vzhledem k jejich současné hráčské úrovni neměly konkurenci, a v podstatě jen vzájemný zápas mezi nimi určil, kdo bude na 1. místě a kdo „až“ na druhém. V této kategorii za skvělé výkony můžeme děkovat těmto studentům: V4 – Jakub Smolík, V5 – Jan Dočkal, Michael Nicolas Hofírek, Thomas Daniel Hofírek a Štěpán Horák, 1. ročník – Jakub Dočkal, Štěpán Heinz a Matěj Šóš, V6 – Josef Kusák, V7 – Filip Indrák a Martin Koplík a V8 – Tomáš Nesvadba, Martin Kubalík a Daniel Sucharski.

V již zmíněné kategorii „mix“ se utkaly 4 týmy, z toho 2 tvořili naši studenti. V této kategorii, stejně jako u chlapců, nenašla naše škola přemožitele, tím pádem oba týmy opět vybojovaly zaslouženě 1. a 2. místo (zkrátka dvě 1. místa udělit nelze…J).

Všem studentům děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se na další kolo, které se uskuteční na jaře 2018.

Obrázek dole: