Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

...objevila na něm jeho maminka první puchýřky. Pochopitelně ji to zneklidnilo, a tak s miminkem podstoupila řadu vyšetření. Nakonec se dozvěděla, že její syn trpí nemocí motýlích křídel, tedy správně epidermolysis bullosa, označována „EB“. Je to vrozené, velmi vzácné, dědičné onemocnění pojivové tkáně. Základním příznakem této nemoci je tvorba puchýřů po celém těle. Ty se mohou tvořit také na sliznici, v trávicím ústrojí nebo v dýchacím ústrojí. Přitom intelekt nemocného je zcela zachovaný, dokonce se často jedná o velmi inteligentní lidi…

To je část příběhu člověka, kterému jsme i my sbírkou „srdíčkového dne“ pomáhali (více na http://www.zivotdetem.cz/c/pribehy-deti/). Celkem jsme ve škole a v ulicích města shromáždili částku 12.518,- Kč.

Obrovský dík patří těmto naprosto skvělým prodejcům: Adéle Blažkové, Erice Mlčochové, Kristýně Černé, Lucii Koppové, Šimonu Hornému, Ottu Solařovi, Andree Mikové, Nikol Burgetové, Barboře Ďurkáčové, Tereze Věrné, Natálii Topičové, Kristýně Káňové, Kateřině Gregovské, Radaně Makovcové, Adéle Hánečkové, Danielu Sucharskému a Tomáši Křeháčkovi.

 

Děkujeme také vám všem, kteří jste finančně přispěli!

Obrázek dole: