Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Ve dnech 16. 9. - 18. 9. 2015 jsme se zúčastnili seznamovacího kurzu na Tesáku ve Sport Hotelu Tesák a co bylo super – celou dobu nám svítilo sluníčko.

Na místo jsme přijeli okolo desáté hodiny, krátce jsme se ubytovali, celkem rychle zabydleli a šli hrát ven různé hry. Pak byl čas oběda, po kterém následoval odpolední klid (no, nevím, proč se tak nazývá, protože klidní jsme moc nebyliJ). Po něm jsme šli hrát další hry a seznamovali se s okolím. Po večeři následoval večerní program a večerka v 21:30 h (někteří chtěli večerku ve 24:00 h, ale to neprošloL).

Další den si šlo po ránu 15 dobrovolníků s panem učitelem zaběhat. Následovala snídaně, dopolední soutěže, hry a pak oběd. Po obědě si většina lehla a hledala wi-fi.Naštěstí tam bylaJ!!!. Po odpoledním klidu jsme hráli další hry a soutěže, které stmelovaly naši třídu. Kolem 15:00 h byla svačina, po které jsme si mohli vybrat nějaké míčové hry, které bychom chtěli hrát. Domluvili jsme se na přehazované, ale se 2 míči najednou – to byla novinka! V 18:30 h nás čekala večeře a po večeři byla menší neplánovaná diskotéka a stezka odvahy. Všichni se po návratu tvářili, že se vůbec nebáli, ale většinou byl opak pravdou, jak nám sdělil pan učitel, který byl na trase. VEČERKA BYLA POSUNUTÁ NA 22:30 h – aspoň malý úspěchJ.

Poslední den už šlo po ránu běhat jen 8 dobrovolníků. Po snídani jsme hráli ještě nějaké hry a taky jsme se mohli téměř na cokoliv zeptat pana učitele třídního a on nám ochotně odpovídal. Po obědě následovalo vyhodnocení kurzu, kontrola pokojů a pak už pro nás přijel autobus, který nás bezpečně dopravil do Kojetína.

 

CHTĚL BYCH POCHVÁLIT PANA KUCHAŘE ZA VYNIKAJÍCÍ JÍDLA!!!!!!

 

Kamil Zalabák, V1

 

 

Obrázek dole: