Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů
Debatní liga:

Gardavský Ondřej, Mořický Ondřej, Szcotka Erik (V5), Kusák Josef, Tabara Jakub, Galeta Ondřej, Okruhlica Jakub, Mareš Radim, Haldina Josef (V3)

 

 

Dějepisná olympiáda

Alexandra Čandová z V4 - 1. místo školní kolo

Tereza Hermanová z V4 - 2. místo školní kolo

Martin Rotrekl z V3 - 3. místo školní kolo

 

Olympiáda v českém jazyce

  1. I.              kategorie:

Timea Chrastinová (V4) - 1. místo školní kolo

Martin Kubalík (V4) a Lucie Kamencová (V3) - 2.-3. místo školní kolo

  1. II.           kategorie:

Jan Tabara (V6) - 1. místo školní kolo

Iveta Rajchová  (2. ročník) - 2. místo školní kolo

David Hás ( V6) - 3. místo školní kolo

 

Recitační soutěž

II. kategorie:

Josef Haldina (V2) – účast v okresním kole

 

Konverzační soutěž v NJ

Kategorie I.A (V1,V2):

Jakub Okruhlica (V2) - 1. místo školní kolo, 2. místo okresní kolo

Tadeáš Sochor (V2) - 2. místo školní kolo, 1. místo okresní kolo

Aneta Dostálíková (V2) - 3. místo školní kolo

 

Kategorie II.B (V3,V4):

Gabriela Konšelová (V3) - 1. místo školní kolo, 1. místo okresní kolo, 3. místo krajské kolo

 

Kategorie vyššího gymnázia:

1.místo :Martin Smutný (V6),

2.místo: Lukáš Procházka (V6),

3.místo: Soňa Žatecká (V7)

 

Konverzační soutěž v AJ

Kategorie I.(prima, sekunda):

Michael Nicolas Hofírek (prima) - 1. místo školní kolo,  3. místo okresní kolo

Thomas Daniel Hofírek (prima) - 2. místo školní kolo

Lucie Sigmundová (sekunda) - 3. místo školní kolo

 

Kategorie II.(tercie,kvarta):

Natálie Šírková (tercie) - 1. místo školní kolo,  3.místo okresní kolo

Daniel Sucharski (kvarta) - 2. místo školní kolo

Tereza Hermanová (kvarta) - 3. místo školní kolo

 

 

Kategorie III (vyšší G):       

Jan Tabara (V6) - 1. místo školní kolo, 9.místo okresní kolo

Filip Červenka (V5) - 2. místo školní kolo,

Barbora Šamajová (1.r.) - 3. místo školní kolo

 

MATEMATICKÝ KLOKAN 

Kategorie BENJAMÍN (V1, V2):

Filip Novotný,V2- 1. místo školní kolo,  2.místo v okresním kole

Jakub Okruhlica,V2 - 2. místo školní kolo

Jakub Otáhal,V2- 3. místo školní kolo

Kategorie KADET (V3,V4):

Martin Kubalík – V4 - 1. místo školní kolo

Petr Otáhal – V4 -2. místo školní kolo 

Petr Langr – V3 -3. místo školní kolo

Kategorie JUNIOR (V5,V6, 1.,2.):

Pavel Němec – 1.ročník - 1. místo školní kolo,  2.místo v okresním kole

Daniel Šikling – V5, 2. místo školní kolo

Kategorie STUDENT (V7, V8, 3.,4.):

Štěpán Staněk (absolvent/ka) – 4.ročník - 1. místo školní kolo

Jiří Beneš (absolvent/ka)– V8 - 2. místo školní kolo

Ladislav Sedlařík (absolvent/ka)V8 - 3. místo školní kolo

 

Pythagoriáda

Kategorie P6 (V1)

Vojtěch Astr -  1.místo školní kolo, 6.místo okresní kolo

Vojtěch Lička -  2.místo školní kolo, 9.místo okresní kolo

Kategorie P7 (V2)

Filip Novotný -  1.místo školní kolo, 2.místo okresní kolo

Josef Kusák  V2 – 2.místo školní kolo, okresní kolo úspěšný řešitel

 

Matematická olympiáda

Kategorie A

Lukáš Knob (absolvent) V8 – úspěšný řešitel školního kola, 4.místo okresní kolo, 4.místo v krajském kole, úspěšný řešitel oblastního kola

Kategorie C

Jan Matoušek V5 -  1.-2. školní kolo,  2. místo okresní kolo

Ondřej Matějček V5 - 1.-2. školní kolo,  4. místo okresní kolo 

Kategorie Z7

Okruhlica Jakub – úspěšný řešitel školního kola a okresního kola

Novotný - řešitel školního kola a okresního kola

Galeta Ondřej- řešitel školního kola a okresního kola

Poláček -   řešitel školního kola a okresního kola

Kategorie Z6

Lucie Konvičná -  1.místo školní kolo, řešitel okresního kola

Vojtěch Astr -  2.- 3.místo školní kolo, 4.místo okresní kolo

Tomáš Kříž -  2.- 3. místo školní kolo, řešitel okresního kola

 

 

 

 

 

 

Pišqworky

Michal Okál V7 -  1.místo školní kolo

Kristýna Vaňharová V7 -  2.místo školní kolo

Lukáš Kopačka ze sexty -  3.místo školní kolo

Jiří Beneš, Ladislav Sedlařík (oktáva), Štěpán Staněk (4. r.), Michal Okál a Kristýna Vaňharová (septima)- 3. místo v oblastním kole i krajském kole

Bobřík informatiky

Kategorie senior:

 

 

 

 

 

1.

 

  Knob Lukáš

Oktáva

 

2.

 

  Adámek Ondřej

4. ročník

 

3.

 

  Horák Martin

Oktáva

 

Kategorie benjamin:

 

 

 

 

 

1.

 

  Galeta Ondřej

Sekunda

 

2.

 

  Astr Vojtěch

prima

 

 

Kategorie junior:

 

 

 

 

 

1.

 

  Hás David

Sexta

 

2.

 

  Dvořák David

Sexta

 

3.

 

  Mořický Ondřej

Kvinta

 

 

 

Soutěž Kámen mudrců

Mladší kategorie:

Kamila Rosecká z kvarty - 1.místo školní kolo, 3. místo v krajském kole

Josef Kusák ze sekundy - 2.místo školní kolo, 2. místo v krajském kole

Filip Novotný ze sekundy - 3.místo školní kolo

Starší kategorie:

Dominik Kantor ze sexty - 1.místo školní kolo, 6. místo v krajském kole

Karolína Míčková (1.) - 2.místo školní kolo, 7. místo v krajském kole

Martin Smutný (V6) - 2.místo školní kolo

Nikolas Olšanský (V5) - 2.místo školní kolo

Dominika Antelová ze 3. Ročníku - 3.místo školní kolo

 

 

 

 

Přírodovědný klokan

Kategorie JUNIOR:

Školní kolo

1.         Klauda Ondřej                       V5                  

2.- 4.    Havlíková Petra                     2.                    

2.- 4.    Hás David                              V6                  

2.- 4.    Szcotka Erik                           V5                  

Okresní kolo

3.         Klauda Ondřej                       V5

Kategorie KADET:

Filip Langr V3 - 1. – 2. místo

Martin Kubalík V4 -  1. – 2. místo

Petr Žák V3 - 3. místo

 

Fyzikální olympiáda

Kategorie A:

Lukáš Knob V7 – 2. místo – krajské kolo

Kategorie D:

Galeta Lukáš, Bleša Čeněk, Gardavský Ondřej, Šikling Daniel – účastníci krajského  kolo

Kategorie G Archimediáda:

Filip Novotný - 1.místo

Nikol Burgetová, Ondřej Galeta, Josef Kusák, Jakub Okruhlica, Jakub Otáhal a Lucie Sigmundová – úspěšní řešitelé

 

Biologická olympiáda

Kategorie A:

Lenka Gardavská V7 -   1.místo školní kolo, účast v krajském kole

J. Matoušek 4. Ročník – 2. místo školní kolo, účast v krajském kole

Gabriela Hadrabová - 3. místo školní kolo

Kategorie B:

O. Klauda (V5) - 1.místo školní kolo, 4. místo v krajském kole

O. Matějček (V5)-   2.místo školní kolo, účast v krajském kole

N. Olšanský (V5) - 3. místo školní kolo

Kategorie C:  V4

Natálie Pešová - 1.místo školní kolo, 6. místo v okresním kole

Tereza Štěpánková - 2.místo školní kolo, 5. místo v okresním kole

Tereza Hermanová - 3.místo školní kolo, 9. místo v okresním kole

Kategorie D: třídy V1 a V2

Josef Kusák - 1.místo školní kolo

Filip Novotný - 2.místo školní kolo

Jan Hrušák - 3.místo školní kolo

 

Naší přírodou

Jiří Indrák  - 1. místo

Natálie Pešová - 3. místo

Soutěž lesáků (YPEF)

Lenka Gardavská, Ondřej Klauda a Jan Matoušek 3. místo

 

 

 

Zelená stezka – Zlatý list

Mladší kategorie:

Denisa Páleníková, Anna Třísková, Tereza Kulhánková, Klára Vybíralová, Tomáš Macek a Tomáš Kříž, Lucie Konvičná – 1. místo místní kolo, 7. místo krajské kolo

Starší kategorie:

Filip Novotný a Josef Kusák, Tereza Štěpánková, Eliška Straková, Natálie Pešová, Jiří Indrák – 3. místo místní kolo, 6. místo krajské kolo

 

Soutěž Europasecura

Družstvo: Olšanský, Matějček, Matoušek -  2. místo v krajském kole

Družstvo:  Mořický, Gardavský, Szcotka  -  3. místo v krajském kole

 

Chemická olympiáda

Kategorie C:

Havlíková Petra 2.roč - 1.místo školní kolo

Takačová Lucie  V6 - 2.místo školní kolo

Kozáková Kamila V6 - 3.místo školní kolo,  úspěšná řešitelka krajského kola

Kategorie D:

Eliška Straková - 1.místo školní kolo, 14. místo v krajském kole

Natálie Pešová - 2.místo školní kolo, 12. místo v krajském kole

Tereza Hermanová - 3.místo školní kolo, 15. místo v krajském kole

Kristýna Suchyňová - 4.místo školní kolo, 18. místo v krajském kole

Malá chemická olympiáda

Petr Langr, Filip Indrák a Petr Žák (V3)

 

Zeměpisná olympiáda

Kategorie A:

1.místo, okresní kolo– Martin Zdráhal (prima)

2.místo, okresní kolo – Lucie Konvičná (prima)

Kategorie B:

1.místo, okresní kolo – Josef Kusák (sekunda), 5. místo krajské kolo

2.místo, okresní kolo – Tadeáš Sochor (sekunda), 4. místo krajské kolo

Kategorie C:

1.místo, okresní kolo – Natálie Šírková (tercie)

2.místo, okresní kolo – Matouš Čanda (kvarta)

Kategorie D:

1.místo, okresní kolo – Lukáš Knob - absolvent (oktáva), 4. místo krajské kolo

2.místo, okresní kolo – Karolína Řihošková - absolventka (oktáva)

 

Pěvecká soutěž Slavíci z Přerova  

Sabina Neoralová  – zlaté pásmo a 3. místo

Kristýna Suchyňová – zlaté pásmo

Eliška Straková – stříbrné pásmo

Tereza Štěpánková – stříbrné pásmo

 

Fotbalový turnaj GKJ „ O putovní pohár SK Haná Záříčí

Hoši - nižší gymnázium

1.místo – Raduščini andílci (V3 ) – Radim Špalek, Jan Karas, Tomáš Stav, Martin Rotrekl, Petr Langr, Filip Indrák

 

Hoši - vyšší gymnázium.

1.místo – FC Morgoši (V6) – Tung Thanh Nguyen, Lukáš Kopačka, David Dvořák, Dominik Kantor; + Martin Šafránek, Ondřej Šírek

 

Běh proti drogám

Trať 2 km

 

a)      Chlapci do 12 let

  1. místo Tomáš Ptáček       8:19
  2. místo Miroslav Kapoun  8:58

 

b)      Chlapci 12 – 15 let

  1. místo Jiří Minařík          7:45

 

Trať 5,5 km

 

a)      Dívky 15 – 18 let

  1. místo Monika Dočkalová  27:23 – NEJLEPŠÍ ČAS v ženských kategoriích                              
  2. místo Lenka Paráková       29:02
  3. místo Barbora Pelikánová 29:20

 

b)      Dívky 18 – 21 let

  1. místo Marta Benová          37:24

 

c)      Chlapci 15 – 18 let

  1. místo  Antonín Hrabal       24:26 – NEJLEPŠÍ ČAS v mužských kategoriích
  2. místo Dominik Kantor       24:57

 

d)     Chlapci 18 – 21 let

  1. místo Jiří Matoušek           24:45
  2. místo Michael Hrubý        29:08

 

 

Florbalový turnaj

Martin Rotrekl, Petr Langr a Radim Špalek, z kvarty Martin Kubalík§ Jonáš Krutil, Dominik Poupera, Matouš Čanda, Tomáš Nesvadba, Antonín Hrabal, Jiří Indrák a Daniel Sucharski – 2. místo

 

Badmintonový turnaj GKJ

1.místo – Petra Tejchmanová (V6), Lukáš Bibr (V5)

2. místo – Stanislav Valenta (1.roč.), Dominik Kantor (V6)

3.místo – Alexandra Hájková (V6), Kamila Kozáková (V6)

 

 

 

 

 

Turnaj v ringu „O putovního Jaryna“

2.místo Tomáš Ptáček, Michael Nicolas Hofírek, Vendula Bartošková, Kateřina Halenková a Adriana Krčmářová (V1)

3.místo Josef Haldina, Josef Kusák, Jakub Otáhal, Monika Kopřivová, Lucie Krybusová a Michaela Zavřelová(V2)

 

Turnaj GKJ ve vybíjené dívek

1.místo – Rakeťáci (V6 + 2.roč.) – Zatloukalová Barbora, Havlíková Petra, Hanáková Lucie, Mlýnková Tereza, Kristýnová Eva, Tejchmanová Petra

 

 

Turnaj GKJ dívčí kopaná

1.místo - Eva Lindnerová (2.), Lenka Paráková (2.) a Michaela  Borovičková (V6)