Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Seznamovací kurz žáků 1. ročníku Gymnázia Kojetín

 

      Začátkem září jsme se společně s kvintou vydali do Buchlovic na „seznamovací kurz.“ Po příjezdu v pondělí dopoledne jsme byli seznámeni s naším programem a týden plný aktivit mohl začít.

     První dva dny zaplnily aktivity pro stmelení kolektivu a vytvoření lepší atmosféry v naší třídě. Zároveň jsme měli i možnost prozkoumat více sebe sama a zjistit, jací uvnitř doopravdy jsme. Aktivity měl v režii lektor Pavel Rampas, u kterého jsem obdivovala skvělý přístup k nám a vysokou profesionalitu.

     V druhé polovině kurzu jsme se věnovali více sportu a vycházkám do přírody. Jednou z nich byl také výlet do zámeckého areálu v Buchlovicích a na hrad Buchlov. I přes nepřízeň počasí jsme trasu zvládli a dozvěděli se spoustu nových věcí o historii hradu a okolí.

     Pan učitel Štefek nás s velikou trpělivostí zasvětil do her, jako je třeba lakros, a myslím si, že napoprvé jsme její průběh zvládli statečně. Zaujal nás i jeho ranní běh, a tak jsme se velice rádi dobrovolně připojili.

     Zábavný týden jsme zakončili nezvyklým táborákem bez ohně, ale se spoustou písní. V pátek dopoledne jsme odjeli s novými užitečnými informacemi a s hromadou vzpomínek.

 

 

                                                    Veronika Churá

                                                    žákyně 1. ročníku

                                                    Gymnázia Kojetín