Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Ve středu 26.6.2013 se v Kojetíně konal již sedmý ročník Běhu proti drogám.  Pro běžce byly připraveny dvě náročné tratě o délce 1,7km a 5,5km.  Nutno podotknout, že i přes nepřízeň počasí se našlo v řadách našich studentů přibližně 40 odvážných, kteří se přihlásili do závodu. Uznání a velikou pochvalu si zaslouží všichni, kteří závod úspěšně absolvovali. Studenti Gymnázia Kojetín navíc v jednotlivých kategoriích dosáhli výrazných úspěchů.

V kategorii starších žáků se na 3.místě umístil Pavel Otáhal z primy a na místě prvním Martin Kubalík z tercie. V kategorii dorostenců  3.místo obsadil Lukáš Kopačka  a druhé David Hás z kvinty. V dorostenkách  Gymnázium Kojetín dosáhlo největších úspěchů obsazením všech medailových pozic. Bronzovou medaili získala Vendula Páleníková z kvinty, stříbrnou Barbora Pelikánová z 2.ročníku a zlatou si pověsila na krk Eva Kristýnová z 1.ročníku. V kategorii juniorů na bronzový stupínek vystoupal Jiří Kapoun z 3.ročníku a na zlatém stupni stanul Jiří Matoušek také ze 3.ročníku. V juniorkách byla nejrychlejší Karolína Řihošková ze septimy.

Všem běžcům děkujeme za předvedené výkony a těšíme se na další ročník Běhu proti drogám.