Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Líbí se vám háčkovaná zvířátka a sami si je neumíte vyrobit? Rádi byste někomu věnovali háčkované zvířátko k narozeninám nebo jen tak? Máte jedinečnou šanci si nějaké pořídit a ještě k tomu přispět na dobrou věc. Tým Světové školy společně s paní učitelkou Petřekovou pořádá aukci těchto zvířátek, výtěžek finančně podpoří dvě neziskové organizace věnující se ochraně zvířat – mořské želvy v Indonésii (https://www.morskezelvy.cz) a záchranné stanice fungující pod Českým svazem ochránců přírody (https://www.zvirevnouzi.cz/).

Aukce zvířátek proběhne ve dnech 1. – 10. 6. 2021 v Microsoft Teams ve skupině nazvané „Aukce háčkovaných zvířátek“. V příspěvcích (chatu) naleznete fotografie jednotlivých zvířátek a informace o velikosti a minimální ceně. Pokud budete mít o některé zvířátko zájem, napište pod fotografii částku, za kterou byste zvířátko koupili. Dne 10. 6. bude aukce ukončena a ti, kteří nabídnou nejvyšší cenu, budou vyrozuměni, kdy si mohou háčkované zvířátko vyzvednout.

Do MS Teams se přihlásíte tak, jako se přihlašovali k on-line výuce, případně se přes vaše přihlášení mohou podívat i rodiče.

Tato aukce se koná v rámci projektu Světová škola a Aktivní občanství v globálních souvislostech. Oba projekty se snaží u našich žáků zvýšit povědomí o ekologických tématech a globálním rozvojovém vzdělávání.

Obrázek dole: