Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Vážení rodiče a žáci,

zatím netušíme, kdy se výuka vrátí do normálu, vzniklou situaci řešíme, pravidelně vyhodnocujeme a snažíme se soustavně hledat co nejpřijatelnější řešení pro domácí samostudium. Žáci dostávají od pedagogů učivo i úkoly, ale vysvětlení učiva a klasické prozkoušení a hodnocení možné není. Nechceme výuku přesouvat na bedra rodičů, proto doplňuji informace o průběhu samostudia takto:

Žák dostává prostřednictvím Bakalářů či třídních emailů výukové materiály včetně úkolů, které doma vypracuje. Apeluji na všechny žáky, aby byli disciplínovaní a studovali. Po návratu do školy to určitě ocení. Čtěte, procházejte si prezentace, počítejte, učte se nová slovíčka, sledujte výukové programy, to vše můžete dělat v pohodlí domova. V případě, že si s úkolem nevíte rady, požádejte o pomoc pedagoga, a to prostřednictvím jeho pracovního emailu.

Plnění úkolů bude v elektronické TK evidováno. Nejedná se o klasifikaci v pravém slova smyslu, spíše jedná o zpětnou vazbu pro rodiče i žáky o stavu domácí přípravy žáka. Řádná klasifikace proběhne až po ověření učiva ve škole (toto je zatím těžko odhadnutelné, termíny nelze stanovit).

Milí žáci, nemohu pro vás momentálně udělat víc, než že vás požádám o následující. Buďte prosím zodpovědní a domácí přípravu neignorujte. Děláte to pro sebe, tak neignorujte svúj intelektuální růst. Dávejte na sebe pozor, noste roušky a dodržujte vše, co souvisí s karanténou. Nikdo z nás není nadšen z omezení pohybu, dodržováním pravidel však chráníte nejen sebe, ale i svou rodinu. 

Všechny pozdravuji a ať vás zdraví a humor neopouštějí.

Mgr. K. Švédová

Komentáře

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych Vám popřála pevné zdraví, plnou náruč štěstí a hodně sluníčkových dnů v této náročné době. Za celou rodinu Kamila Zalabáka - Zalabáková Jaroslava, maminka.