Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

           I přes nepříliš ideální průběh letošní zimy, se žáci 2. ročníku a sexty vydali na lyžařský kurz. Konal se na Horní Bečvě v Moravskoslezských Beskydech v termínu od 6. do 10. ledna 2020. Ubytováni byli tradičně na Hotelu Cherry. Lyžařský a snowboardový výcvik probíhal na sjezdovce Rališka. Vstřícný personál skiareálu nám umožnil uschování lyžařské i snowboardové výstroje v prostorách skiareálu a zajistil i úvodní a závěrečný odvoz výstroje skibusem. Žákům Gymnázia Kojetín byla poskytnuta zajímavá sleva na nákup pětidenních skipasů.

          31 žáků  naší školy si v průběhu kurzu zdokonalilo své lyžařské a snowboardové dovednosti, navštívilo solnou jeskyni, zahrálo celokurzovní hru, absolvovalo přednášky s lyžařskou - snowboardovou tématikou, pobavilo se při podvečerních hrách a užilo si příjemný týden na horách. Rád tlumočím pochvalu provozovatelů Hotelu Cherry našim žákům za výborné chování po celou dobu kurzu. Poděkování si zaslouží i učitelé – instruktoři, paní učitelky Marie  Hudcová a Marie Braunerová.

           Vy, kteří máte rádi lyžování a snowboarding, nesmutněte. Ve středu 19.2.2020 pořádá Gymnázium Kojetín jednodenní lyžařský a snowboardový zájezd na Bílou v Moravskoslezských Beskydech. Máte-li chuť si zajezdit, přihlášky na akci jsou k mání  v Kabinetě přírodních věd Gymnázia Kojetín. Počet míst na akci je omezen a rychle se plní.

 

Obrázek dole: