Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů
     Dne 19.10.2019 proběhlo ve Svitávce Mistrovství České republiky v krasojízdě kategorie Elite (dospělých).
Do celkových výsledků výrazně promluvila teprve šestnáctiletá juniorka (studentka druhého ročníku kojetínského gymnázia) Michaela Vosičková. V kategorii žen dvojic bylo rozhodnuto vlastně už předem, protože do finálového turnaje nastoupila němčická dvojice Michaela Vosičková / Alena Florová jako jediná. Zde ale rozhodně není místo pro rčení "mezi slepými jednooký králem", neboť němčická dvojice si dlouhodobě udržuje pozici české jedničky a o svých kvalitách přesvědčuje i za hranicemi ČR. 
     Daleko větším překvapením bylo druhé místo v kategorii žen. Základem úspěchu byla téměř dokonale zajetá jízda, kterou si Míša vylepšila svůj osobní rekord. Druhým faktorem bylo selhání všech papírových favoritek, které skončily těsně za ní. Porazit ji dokázala jen stálice české krasojízdy, česká reprezentantka Adéla Přibylová, která si zajistila již šestý titul v řadě.
 
Na první fotce je Míša s Alenkou Florovou - Mistryně ČR v kategorii dvojic žen, dále Míša se svou trenérkou Evou Přibylovou a Mistryní ČR (její dcerou) Adélou Přibylovou, další fotky jsou ze stupňů vítězů v kategorii žen jednotlivců.
Zde je odkaz na celou fotogalerii z Mistrovství ČR:
Zde je odkaz na její jízdu v kategorii žen:
Zde je odkaz na televizní záznam z Mistrovství ČR, kde je několikrát i Míša:
 
Jiří Vosička

Přílohy

Obrázek dole: