Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

 

Nedávno se studenti nižšího gymnázia zúčastnili okrskového kola  ZŠ v minifotbale v Přerově.

 

Zpočátku jsme ani netušili, zda  vůbec pojedeme, protože do poslední chvíle nebylo jasné, jestli budeme mít dostatek hráčů.Nakonec v dosti pestrém složení, jsme vyrazili vstříc zápasům.

 

Po úvodním přivítání a rozlosování týmů jsme zjistili, že téměř všichni protivníci jsou nejméně "o  hlavu vyšší" než většina našich hráčů. Vzhledem k nesporné fyzické převaze soupeřů ( hlavně co do výšky a vzrůstu)škola obsadila 10. místo v tabulce.

 

Za povšimnutí stojí fakt, že přes viditelnou přesilu se" naši" snažili o to více a často jednotlivé souboje vypadaly jako " boj trpaslíků s obry".

Dále bych vyzvedla i to,že co do taktiky i spolupráce mezi jednotlivými hráči našeho týmu získávala hra na kvalitě a pokud bychom dostali ještě více příležitostí, dosáhli by výsledku pravděpodobně daleko lepšího.

 

Oceňuji též týmového ducha a zapálený přístup ke hře, kdy společná hra studenty ještě více stmelila, přestože chodí do různých tříd. Čas mezi jednotlivými utkáními hoši trávili hraním různých her, nebo trénováním herních situací a nebo jen tak klábosením, takže i přes nepřízeň počasí si den společně příjemně užili.

V soutěži se účastnili:  Suchyňa, Zítka- brankáři,

                                        Krybus,Kopečný, Bajer,  Okruhlica- obrana

                                        Hrušák, Štefek- záloha

                                        Ševeček, Otáhal- útok

 

Obrázek dole: