Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Debatování má na našem gymnáziu již dlouhou tradici, což potvrdila i uplynulá sezona 2018/2019. V této sezoně se naši debatéři rozhodli nejen opět debatovat na anglických soutěžích v rámci debatní ligy, rozšířit si znalosti v české lize, získat povědomí o alternativních debatních formátech, či reprezentovat naši zemi na mezinárodních soutěžích v Řecku, Slovinsku či Izraeli.
Abychom potvrdili, že debatování pro nás není pouhá školní záliba, vydali jsme se v létě debatovat a reprezentovat na anglický mezinárodní turnaj „Heart of Europe 2019“
Tým „Czech Blue“ ve složení Jakub Okruhlica, Klaudia Szofer, Denisa Páleníková (Gymnázium Kojetín) a Filip Komarov (UWC Robert Bosch College) nastoupil celkem do čtyř debat, přičemž dvě s přehledem vyhrál a jednu velmi těsně prohrál. Rozhodně šlo o zajímavé debaty a některé, především debata proti „Týmu Czech Red“ byla skutečně nezapomenutelná!
Zpětně lze označit celý turnaj za úspěšný a věřím, že šlo o rozumně strávený čas, který nás velmi naučil a navnadil nás na další debatní rok. 
Nyní již nezbývá než doufat, že nadcházející sezona bude opět stejně vydařená!

Jakub Okruhlica