Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Velkolepé dobrodružství z doby ledové před 20 000 lety skýtá film „Alfa“, na který se tercie společně vydala do olomouckého kina Premiere Cinemas v Šantovce. A takto si to užili:

 

Ve čtvrtek 16. května si naše třída vyjela na výlet do nákupního centra Galerie Šantovka v Olomouci.

Celý výlet jsme započali na kojetínském nádraží a dále pokračovali směr Olomouc. Po příchodu do samotné galerie jsme měli chvíli na odpočinek a svačinu. Zároveň jsme už ale netrpělivě vyhlíželi, kdy nás vpustí do kinosálu, ve kterém jsme měli zhlédnout film „Alfa“, který jsme si vybrali. Ještě před samotným promítáním se celá třída vrhla na stánek s občerstvení, kde si koupila popcorn a colu. Trochu jsme si zahráli na Ameriku, ale už se mohlo jít na to!

Samotný film, si myslím, že nás všechny mile překvapil. Bylo v něm krásně vykreslené pouto mezi opravdovými přáteli, loajalita a důvěra. Rozhodně to nebylo nic akčního a troufám si říct, že nikomu z nás to nevadilo.

A po filmu už přišel všemi očekávaný rozchod po galerii, na který jsme měli dvě hodiny. Všichni si nakoupili, co chtěli, a zašli si na oběd. Výlet jsme opět ukončili na kojetínském nádraží s tím, že jsme zdaleka nebyli tak plní energie jako ráno a byli jsme rádi, že dojdeme domů.

Tento den jsme si náležitě užili, děkujeme škole za dárek a děkujeme ostatním třídám za to, že nedonesly dostatek papíru na to, aby nás překonaly, a tím nám tento výlet umožnily. Díky!

                                                                                                                                                              za tercii Kateřina Novotná

Obrázek dole: