Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

V neděli 12. 5. 2019 se v Kojetíně konal sedmý ročník běžeckého závodu Hanácká kojetínská desítka. I přes nepřízeň počasí se na startu hlavního běžeckého závodu objevilo 80 běžců a běžkyň.

V 11:00 hod. zazněl startovní výstřel a běžci vyrazili na trať. Organizátoři pro ně připravili 10 kilometrů dlouhou trať, která je po nezpevněných cestách zavedla z loděnice přes pole až do chropyňského lesa a zpět. Jsem rád, že se v běžeckém závodu neztratili ani studenti z Gymnázia Kojetín.

Nejlepších výsledků dosáhla (v kategorii žen do 18 let) studentka 2. ročníku GKJ Natálie Zgodová, která se s časem 00:58:40 umístila na 4. místě. V kategorii mužů do 18 let se na krásném třetím místě umístil student 2. ročníku GKJ Jakub Dočkal. Jeho čas byl 00:40:56.

Všem běžcům děkujeme za účast v závodě. Děkujeme i organizátorům z řad zaměstnanců DDM Kojetín za pěkně připravený závod a už teď se těšíme na jeho další ročník.