Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

      V neděli 28. 4.2019  se v Olomouci konalo krajské finále zeměpisné soutěže Eurorebus. Mezi 100 finalistů Olomouckého kraje  se kvalifikovalo i 16 studentů Gymnázia Kojetín. Byli to ze sekundy Michaela Hošťálková, Jiří Hrdlička, z tercie Kateřina Novotná, Roman Chylík, Jiří Štefek, z kvarty Anna Hrušáková, Marek Hedvíček, Kamil Zalabák, z kvinty Tomáš Flídr, Filip Potočný, Michal Takač, ze sexty Tereza Kulhánková, Martin Flídr, Martin Zdráhal a ze 2. ročníku Natálie Zgodová a Lukáš Vitásek.

      Všem se podařilo zkušeně zvládnout náročné testy i doprovodné kvízy. Mezi 10 nejlepších  v krajském kole se probojovaly 4 naše týmy.V kategorii SŠ se družstvo kvinty umístilo na 10. místě a tým sexty na 7. místě.  V kategorii ZŠ 02 se třída kvarta umístila  také na 10. místě a tercie si dokonce vybojovala postup ze 4. místa do finále soutěže.

       Reprezentantům děkujeme za reprezentaci Gymnázia Kojetín a postupujícímu týmu tercie ve složení  Kateřina Novotná, Roman Chylík a Jiří Štefek přejeme mnoho úspěchů do pražského finále, které se bude konat 18. 6. 2019.

 

Obrázek dole: