Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

         Po roce si volejbaloví reprezentanti Gymnázia Kojetín opět probojovali cestu až do republikového finále Asociace školních sportovních klubů České republiky. To se konalo 2. - 3. 4. 2019 v Jindřichově Hradci.  

         Gymnázium Kojetín reprezentovali z oktávy Filip Indrák, Martin Koplík, ze septimy Josef Kusák, ze sexty Tomáš Ptáček, Michael Nicolas Hofírek, Štěpán Horák, Jan Dočkal, Tomáš Macek, ze 2. ročníku Matěj Šóš, Jakub Dočkal a z kvinty Jakub Meduna a Michal Tomeček.

         V základní skupině chlapci dokázali porazit Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice i Gymnázium Česká Třebová. Z prvního místa postoupili do semifinále. V něm se v pozdním odpoledni střetli se Střední pedagogickou školou z Liberce, která je porazila.

         V podvečer následoval přesun do centra města a ubytování v hotelu Vajgar. Po chutné večeři se vydali na prohlídku Jindřichova Hradce. Navštívili zámek, objevili kudy prochází poledník 15° v. d.  a spoustu dalších pamětihodností. Podvečerní putování městem zakončil hodinový rozchod, ve kterém hoši povětšinou zamířili do supermarketů.

         Druhy den po snídani a vyklizení hotelových pokojů se přesunuli zpět do Sportovní haly k zápasu o konečné umístění. V něm se hochům do cesty postavili opět hráči z Gymnázia v České Třebové. Ve vyrovnaném zápase musel nakonec rozhodnout tie-break. Bohužel ve prospěch soupeře.

         Čtvrté místo ve finále České republiky pro Gymnázium Kojetín je rozhodně úspěch. Poděkování patří hráčům i  pánům Romanu Dočkalovi a Radku Ptáčkovi, kteří zajistili dopravu do Jindřichova Hradce.

 

Obrázek dole: 

Ověřená instituce

Gymnázium, Kojetín, Svatopluka Čecha 683 - ekatalog.czGymnázia - ekatalog.cz

Kdo je online

Je zde 1 uživatel online.

  • gymnazium

RSS kanál