Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte


Nabídka zaměstnání:

G Kojetín přijme pro školní rok 2021 - 2022 pedagoga s aprobací český jazyk a výtvarná výchova (celý úvazek) a asistenta pedagoga (celý úvazek, podmínkou je minimálně SŠ vzdělání plus kvalifikační kurz).

Kontaktní údaje: tel. 581 705 331,32,33


 

Organizace výuky a provoz Gymnázia Kojetín v období od 24. května 2021:

Z rozhodnutí MŠMT ČR se od 24. 5. 2021 umožňuje  prezenční výuka žáků celého gymnázia.  

Organizace výuky - ZDE v PDF. 


Pro uchazeče o studium:

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022 - čtyřleté studium - 2. kolo - ZDE v PDF.

Co potřebujete vědět o přijímacím řízení 2021 - ZDE v PDF.

 


Úřední hodiny na gymnáziu po dobu distanční výuky: středa 9:00 - 11:00 a 13: 00 - 15:30.

Pro potvrzení o studiu a pod. doporučujeme upřednostnit elektronickou cestu.


Aplikace eRouška - informace - ZDE.


OPATŘENÍ GYMNÁZIA KOJETÍN V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM (21. 9. 2020) - ZDE.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejisté začátky mívají často dobrý konec a tak to bylo i s letošním projektem „V ohrožení“. Moc jsem si nedovedla představit, jak při distanční výuce zvládneme další projekt Světové školy a nového projektu Aktivní občanství v globálních souvislostech. Jsem moc ráda, že se ve škole našlo 16 pracovitých a šikovných studentek a studentů, kteří si téma projektu odhlasovali a pustili se do něj.

V těchto parných dnech možná přijde k duhu procházka ve stínu lip a javorů kolem rybníka Na Hrázi. Vezměte s sebou rodiče, sourozence nebo prarodiče a běžte se podívat na výstavu pod širým nebem věnovanou ohroženým živočichům. Tuto výstavu připravili studenti zapojení do projektu Světová škola a Aktivní občanství v globálních souvislostech. Celkem na 10 stanovištích se seznámíte s ohroženými obratlovci a bezobratlými, dozvíte se o některých projektech zoologických zahrad podporujících ohrožené druhy a vyzkoušíte si vyřešit nejrůznější hádanky, doplňovačky a „poznávačky“.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022 - 2. kolo - čtyřleté studium - ZDE v PDF.

      Určitě všichni známe zatmění mysli, při kterém, ať se snažíme sebevíc, si nemůžeme na něco vzpomenout. Jsem moc rád, že takový druh zatmění nenastal u letošních maturantů ze zeměpisu. Všech 19 zeměpisných maturantů úspěšně složilo maturitní zkoušku a mnozí na výbornou. Gratuluji!

      V letošním roce zeměpisné soutěže Eurorebus opět žáci Gymnázia Kojetín zabodovali. Za celoroční plnění on-line tesů a kvízů nahráli na svá osobní herní konta, třídní konta a školní konto v celkovém součtu 246 250 bodů. I přes pozměněný formát celoroční internetové soutěže se osmi  třídám GKJ nakonec podařilo postoupit do celostátního finále této nejmasovější vědomostní akce v České republice. Konkrétně si postup vybojovaly v kategorii ZŠ 01 reprezentace primy a sekundy, v kategorii ZŠ 02 třídy tercie a kvarty a v kategorii SŠ kolektivy 1. ročníku, kvinty, sexty a 3. ročníku.

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ KE STUDIU PRO ROK 2021/2022 - 2. KOLO:

  • Hodnocení profilové části maturitní zkoušky pro školní rok 2020 -2021 pro třídu OKTÁVA - ZDE v PDF.
  • Hodnocení profilové části maturitní zkoušky pro školní rok 2020 -2021 pro třídu 4. ročník - ZDE v PDF.

Líbí se vám háčkovaná zvířátka a sami si je neumíte vyrobit? Rádi byste někomu věnovali háčkované zvířátko k narozeninám nebo jen tak? Máte jedinečnou šanci si nějaké pořídit a ještě k tomu přispět na dobrou věc.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022 - čtyřleté studium - ZDE v PDF.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022 - osmileté studium - ZDE v PDF.

Už si většina z nás zvykla v Teams sledovat skupinu „Sportovní výzva Gymnázia Kojetín“, kde učitelé tělesné výchovy zveřejňují každý týden nějakou novou pohybovou aktivitu. V dubnu to navíc byla velká běžecká výzva a teď v květnu probíhá velká cyklistická výzva. Tým Světové školy toho využil a tuto výzvu povýšil na charitativní akci v rámci projektu „V ohrožení“. Ti ze studentů nebo učitelů, kteří šlápnou do pedálů, každými dvěma ujetými kilometry přispějí 1 Kč na projekt ZOO Zlín „4NATURE – Nechej vyhrát přírodu“.

Stránky