Jste zde

Domů » Škola

Akce školy

Akce školy

Vážení spoluobčané,

Milé studentky, milí studenti Gymnázia Kojetín,

Na přání rodičů žáků Gymnázium Kojetín zařadilo do distanční výuky od 1. 2. 2021 jednu nepovinnou online hodinu tělesné výchovy a všeobecné sportovní přípravy týdně.

Následujícími řádky se ještě vrátíme do adventního období. 20. prosince 2019 se totiž po roční pauze uskutečnila vánoční akademie v nově zrekonstruované budově Sokolovny. Strávili jsme zde dopoledne plné zábavy, hudby, tance a zpěvu, vyhodnotili jsme dosavadní aktivity, ocenili vítěze soutěží a zhlédli žákovské divadlo. Je vhodné alespoň na některá čísla programu upozornit, a proto tedy alespoň telegraficky.

Adaptační kurz pro žáky 1. ročníku a kvinty – Buchlovice 2019

      Žáci prvního ročníku a kvinty Gymnázia Kojetín absolvovali seznamovací a adaptační kurz v Buchlovicích, který je pořádán již mnoho let.  Akce proběhla od 9. 9. do 13. 9. 2019 v penzionu Na přehradě v oblasti Smraďavky.

Ano, i tak by se dal uvést program naší letošní veřejné akademie dne 22. března 2018. Ve školním roce 2017/2018 si připomínáme čtvrtstoletí od vzniku Gymnázia Kojetín. Dá se říct, že akce splnila očekávání. Hodinu a čtvrt trvající program byl pestrý a většina diváků odcházela spokojená. V krátkém ohlédnutí si tedy tradičně, kdo se na akci podílel.

Vážení rodiče a přátelé školy, v prosinci 2017 se uskutečnila školní vánoční akademie a součástí jejího programu byla opět zajímavá vystoupení. Nechceme si nechat vše jen pro sebe, a proto se v kojetínské Sokolovně uskuteční  22.

Čas vánoční je sice pryč, ale máme možnost připomenout si některé okamžiky z našeho předvánočního setkání, které se uskutečnilo 22. prosince 2017. Informací o této události chceme jednak zaznamenat, kdo se na akci podílel, a také pozvat na veřejnou akademii, která programově většinou vychází z té vánoční.

 

 

 

 

Stránky