Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

 

Tradicí hodnou opakování je poslední společná exkurze maturantů do naší stověžaté matičky. Účastní se jí zpravidla všichni poté, co překonají prvotní šok z vybírané zálohy, neboť se smíří s okřídleným v Praze je blaze, ale draze… a investují téměř tři tisíce korun českých (o kapesném nemluvě) do zářijového putování po památkách, výstavách, divadlech a rozličných jiných zákoutích města na Vltavě … Bonusem tentokrát bylo nejen nádherné počasí, ale i plážový volejbálek.

 

         Program ve zkratce: Pražský hrad a výstava Žezlo a koruna, židovské město s interaktivním programem o zvycích a tradicích, Neviditelná výstava, zoologická zahrada a Trojský zámek, senát a valdštejnská zahrada, Česká televize, divadelní představení Miláček Anna, Manželské vraždění a muzikál Fantom opery, neplánovaný, ale o to milejší plážový volejbal ve Žlutých lázních a spousta dalších aktivit J.

 

         O tom, že bude na co vzpomínat, svědčí i reflexe zúčastněných: „Z Prahy jsme si přivezli spoustu krásných zážitků“, „Moc se mi líbilo představení Miláček Anna“, „Vydařené bylo narozeninové překvapení pro naši paní učitelku v podobě plážového volejbalu“, „K výletu do Prahy jsem byla zpočátku skeptická, ale nakonec jsem si jej užila. Hodně se mi líbila Neviditelná výstava a karaoke večer“, „Velice se mi líbila noční vycházka na Pražský hrad“, „Zoo jako celek mě zklamalo, ale zvířátka byla krásná“…