Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

         Ve středu 20. 11. 2019 se v Přerově konalo  Okresní kolo soutěže ve volejbale hochů v kategorii středních škol.

         Reprezentovali nás ze sexty Jakub Meduna, ze septimy Michael Nicolas Hofírek, Štěpán Horák, Tomáš Ptáček, ze 3. ročníku Matěj Šóš, Jakub Dočkal, Šimon Buriánek, Štěpán Heinz a z oktávy Josef Kusák. Chlapci potvrdili roli favorita a zvítězili v turnaji.  Porazili přesvědčivě všechny své soupeře poměrem 2:0 na sety v pořadí Střední pedagogická škola Přerov, Gymnázium Jakuba Škody Přerov a Gymnázium Hranice. Reprezentanti Gymnázia Kojetín tím položili základní kámen do pyramidy volejbalových úspěchů letošního školního roku a kvalifikovali se do krajského kola soutěže.

         To se odehrálo 27.11.2019 v Šumperku. Družstvo Gymnázia Kojetín s přehledem  přehrálo domácí Gymnázium Šumperk, Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov, Gymnázium Hejčín z Olomouce i Gymnázium Jeseník. Krásnou hrou a bez ztráty setu si naši borci zajistili titul Mistrů olomouckého kraje. Vybojovali si tím postup na republikovou kvalifikaci, která by se měla konat 18.3.2020 ve Frýdku-Místku.  

   Gratulujeme a držíme palce do dalších bojů. Děkujeme sponzorům akce pánům  Radku Ptáčkovi  a Romanu Dočkalovi za zajištění dopravy na krajské finále.

 

Obrázek dole: