Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Jste zde

Domů

Umíte říci ne? Dokážete si říci o to, co potřebujete? Co je to asertivní desatero? Dokážete obhájit svůj názor? Můžete ovlivnit svým rozhodnutím i ostatní? Dokážete poznat, co je správné a co špatné? Zkuste si zažít neobvyklé situace, které vás mohou v běžném životě potkat, pojďte si to s námi vyzkoušet! Tak toto nabízely interaktivní lekce přerovské KAPPY-HELP, která se věnovala všem třídám NG během října. Interaktivní výuka byla zaměřena nejen na získávání nových informací, ale rovněž na osobní prožitek.

 

Kappa se nám moc líbila. Byla hodně zábavná a naučná. Naučili jsme se zodpovědnost a nové hry. Těšíme se na další rok.

                                         Aleš a Matouš Krchňákovi, prima

 

Kappa je hrozně super! Je poučná a zábavná. Hraní her na naše téma (Já a zodpovědnost) bylo super. A jsem zase aspoň o něco chytřejší.

                                         Viktorie Soukupová, prima

 

Dne 15. 10. 2018 naši třídu přijela navštívit organizace Kappa-help. Letošní téma bylo "Jak vypadat dobře" a lektoři Eliška a Kuba si pro nás připravili spoustu her a úkolů. Jako první jsme se jim představovali pomocí kartiček ze hry Dixit, dále jsme utvořili pár skupin a na dané téma, které jsme měli ještě dokončit, jsme tvořili živé obrazy. To nejlepší však bylo, když holky kreslily ideálního kluka a kluci zase ideální holku. Práce sice trvala dlouho, ale výtvory se nám skvěle povedly. Moc jsme si to užili a doufáme, že za námi přijede Kappa i příští rok!

                        Dita Komínková, Mariana Kocmanová, tercie

 

Obrázek dole: