Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro čtyřleté studium na školní rok 2015/2016: zde.


Pozor - od 11. 5. se mění rozvrh vyučovacích hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

           Od začátku letošního školního roku se studenti Gymnázia Kojetín zapojili do celorepublikové zeměpisné soutěže Eurorebus. Plnili mnohé zapeklité úkoly, rozplétali zeměpisné hádanky, pracovali s mapami.

 V dubnu na naší škole proběhla poslední část Chemické olympiády kategorie B. Samotná soutěž se skládala ze tří částí – teoretická část, praktická část (pitva zinko-chloridového článku) a kontrolní test školního kola. Letošním tématem byly chemické děje, které souvisí s elektrickým proudem.

 Nutno podotknout, že zadání bylo velmi obtížné. 

ředitelka distribučního skladu odlitků pro střední Evropu (v současnosti na mateřské dovolené)

Výsledky 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2015/2016: pro žáky z 9. tříd

Informace o maturitní zkoušce v roce 2016 ke stažení ve formátu PDF:

       Ve čtvrtek 16. 4. 2015 se naši úspěšní volejbaloví reprezentanti utkali v krajském finále s nejlepšími týmy Olomouckého kraje – Přerovem, Prostějovem a Šumperkem. Po pěkných a bojovných výkonech všechny své soupeře porazili opět bez ztráty setu.  Vybojovali si přímý postup do mezikrajského finále, které se bude konat ve středu 13. 5.

Sales Manager ve finančně poradenské firmě

Na období svého působení na GKJ mám jen ty nejlepší vzpomínky. Seznámil jsem se zde se spoustou zajímavých lidí, z nichž se mnozí stali kamarády na celý život.

KRITÉRIA HODNOCENÍ ZKOUŠEK A DÍLČÍCH ZKOUŠEK SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY ve školním roce 2014/2015 -  v PDF.

studentka UP Olomouc

Pokud bychom měli chápat tříleté odmlčení jako tvůrčí pauzu a hledání inspirace, pak měla přestávka smysl. To mohli posoudit a snad i ocenit návštěvníci Veřejné akademie 2015. Konala se v aprílovém dni 1. dubna, což využili moderátoři Honza Tabara a Lukáš Lejnar hned v úvodu, kdy se snažili poslat diváky domů ještě před začátkem. Ti se nachytat nenechali a udělali dobře.

Stránky