Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Třídní schůzky ve čtvrtek 20. 4. 2017:

16:00 - 16:30 s třídními učiteli

16:30 - 18:00 osobní pohovory rodičů s vyučujícími


Ve čtvrtek 27. 4. 2017 se ve Sportovní hale Kojetín koná finále Olomouckého kraje ve volejbale hochů i dívek – kategorie IV.

Plakát zde.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na podzim přišla na naši školu nabídka zúčastnit se Geologické olympiády. Našlo se osm zájemců, kteří si chtěli poměřit své síly ve znalostech nerostů, hornin a zkamenělin, a tak jsme se, i když s obtížemi, zaregistrovali do elektronického portálu Masarykovy univerzity.

Tento týden se v Praze – v Ruském středisku vědy a kultury – konalo celonárodní kolo olympiády z ruského jazyka. Finále organizoval Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) a oficiálním spoluorganizátorem bylo Zastupitelství Rossotrudničestva v ČR, proto klání zahajoval jeho vedoucí v ČR Leonid Gamza.

 

Ve čtvrtek 27. 4. 2017 se ve Sportovní hale Kojetín koná finále Olomouckého kraje ve volejbale hochů i dívek – kategorie IV.

Plakát zde.

      V březnu na naší škole proběhla poslední část Chemické olympiády kategorie C. Samotná soutěž se skládala ze tří částí – teoretická část, praktická část a kontrolní test školního kola.

 

Jarní počasí sice láká k práci na zahrádkách nebo k vycházkám do přírody, ale i na naši tradiční Veřejnou akademii dne 30. 3. 2017 přišlo více než sto diváků, což není úplně špatné vzhledem k bohaté nabídce kulturních pořadů v Kojetíně a okolí. Mnozí možná spojili příjemnou procházku se zajímavou podívanou. Zmiňme tedy stručně průběh akce, aby jména účinkujících byla zviditelněna a zaznamenána pro budoucnost.

Výsledky soutěže Matematický Klokan byly zpracovány v rámci okresu a naši žáci dopadli skvěle:

 

V kategorii Benjamín se umístil na druhém místě Kamil Zalabák ze sekundy (celkem 1047 soutěžících).

 

V kategorii Kadet se umístil na třetím místě Vojtěch Astr a na sedmém místě Vojtěch Lička, oba z kvarty (celkem 834 soutěžících).

 

Rádi byste se dozvěděli něco o daleké zemi a zároveň pomohli?

Pojďte se s námi vypravit do Kambodži a pomozte sirotčinci.

V letošním školním roce se Gymnázium Kojetín zapojilo do projektu Světová škola, který zaštiťuje olomoucký ARPOK, program Varianty Člověka v tísni a Multikulturní centrum Praha. Cílem projektu je uspořádat osvětovou akci s environmentální nebo globální tématikou pro školu i veřejnost. My jsme si vybrali téma Kambodža a pomoc tamnímu sirotčinci.

V pátek 17. 3. proběhl i na naší škole další ročník celosvětové soutěže Matematický Klokan. Soutěžilo 64 studentů ve čtyřech kategoriích. Soutěž dopadla v jednotlivých kategoriích takto:

Stránky