Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Hlavní prázdniny: 1.7. - 31.8.2015


Úřední hodiny sekretariátu: každou středu 8:30-11:30 a 13:00-15:00 (kromě 29.7.)


Zahájení školního roku 2015/2016 - úterý 1. září 2015 v 8.05 hodin - bližší info

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po dvou letech se na naši školu v pátek 26. června vrátila týmová soutěž tříd s enviromentální tématikou, tentokrát s názvem „Co v kalendáři nenajdete“.

Na šesti stanovištích se naši studenti seznámili s šesti mezinárodními dny června a července:

        V pondělí 29. 6. 2015 se na přání studentek Gymnázia Kojetín konal turnaj ve vybíjené dívek nazvaný Bobr Cup. Za pěkného počasí se tento turnaj měl odehrát na suchu, ve vodě i pod vodou na koupališti v Kojetíně. Bohužel, teplota vzduchu nebyla ideální, a tak se turnaj uskutečnil celý na souši ve venkovním sportovním areálu GKJ.

specialista na mezinárodní vztahy, Český rozhlas

studentka navazujícího magisterského studia na FF MUNI

       V úterý 23. 6. 2015 se uskutečnil další ročník tradičního fotbalového turnaje GKJ „O putovní pohár SK Haná Záříčí“.

        Několik družstev se zaleklo chladnějšího počasí, nějaké té kapky z nebe a na poslední chvíli se z turnaje odhlásilo. Nastoupilo 9 týmů připravených vzdorovat nepříznivému počasí, bouřlivým fanouškům, nekompromisním rozhodčím i odhodlaným soupeřům.

         Je tu pátek 26. 6. 2015. Pěkný, klidný, příjemný den. Na polích kolem Kojetína a v blízkém lese málokdo tuší, že za malý okamžik se do ticha, poledním horkem uspané přírody, přižene skupina běžkyň a běžců.

studentka magisterského studia na FI MUNI a Project Engeneer na poloviční úvazek ve společnosti Freescale Semiconductor s.r.o.

V průběhu téměř celého tohoto školního roku se sekundáni stali alespoň na čas podnikateli. Ve spolupráci s UP Olomouc se zapojili do projektu Rozvoj podnikatelských znalostí, schopností a dovedností.

            Studentka septimy Bára Zatloukalová (rodačka z Kojetína) se od útlého dětství věnuje nejrůznějším sportům a pohybovým aktivitám. Patří k těm typům lidí, kteří den bez sportu považují za promarněný.

 

Náš kojetínský gymnazián v Anglii

 

 

V letošním roce se opět 47 studentů vydalo poznávat krásy Velké Británie a zároveň vyzkoušet získané dovednosti v angličtině. Našim cílem bylo devonské hrabství a jeho hlavní město Plymouth se svými krásami přímořského letoviska.

 

Stránky