Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Na Buchlově

V pondělí 8. září 2014 se třída kvinta vydala společně s 1. ročníkem na letní výchovně vzdělávací kurz do Buchlovic.

Název soutěže: Příroda a lidé kolem nás

Pořadatel: Středisko volného času Atlas a BIOS Přerov

 

Vyhlášená témata: 

  1. KOLO : „Příroda kolem nás – příroda České republiky“ – přírodní zajímavosti, krajinné prvky,  rostliny, živočichové.

Termín: 1. 10. 2014 – 5. 1. 2015

V rámci propagace projektu Comenius: Jeden rok v českém a polském regionu navštívili studenti našeho gymnázia okolní základní školy.

Na fotografie z prezentování našeho projektu se můžete podívat v naší školní fotogalerii:

V rámci projektu Comenius: Jeden rok v českém a polském regionu studenti našeho gymnázia a partnerské školy Jana Pavla II v Jamielniku vytvořili společné dílo - kalendář pro rok 2014.

V rámci projektu Comenius: Jeden rok v českém a polském regionu jsme vytvořili památeční knihu fotografií.

Fotokniha dokumentuje průběh celého projektu. Je zde zachyceno seznamování, výměnný pobyt v Kojetíně, výměnný pobyt v Jamielniku a také krátké vzkazy, které si žáci vzájemně vyměnili.

Seznamovací kurz žáků 1. ročníku Gymnázia Kojetín

      V pátek 19. 9. 2014 se reprezentační družstvo mladších žáků Gymnázia Kojetín zúčastnilo turnaje v malé kopané O pohár starostů mikroregionu Střední Haná.

V letošním školním roce budeme v měsíci červnu 2015 opět pořádat jazykový kurz do Anglie, tentokrát do města Plymouth v jihozápadní Anglii, studenti budou ubytovaní v rodinách, na programu bude dopolední výuka s rodilými mluvčími po dobu 3 dnů, dále poznávací výlety na významná místa v okolí a do zájezdu je zařazena celodenní prohlídka hlavního města Londýna . Cena zájezdu cca 10.600,- (cena nezahrnuje vstupné a kapesné). Zájezd je určen pro žáky od tercie po septimu a třetí ročník. Zájemci se mohou obracet na vyučující Aj.

 

Tradiční veřejná sbírka známá pod názvem „srdíčkový den“ proběhne u nás ve škole a na ulicích Kojetína ve středu 24. 9. 2014. Do sbírky se můžete zapojit zakoupením nových magnetek se zvířátky v ceně 30,- Kč, přívěsku ke klíčům se srdíčkem za 35,- Kč nebo zakoupením reflexního přívěsku ve tvaru čtyřlístku za 35,- Kč. Prodejci budou studenti z různých tříd, hlavně druháci.

Prostřednictvím našeho kolegy pana Jaye Davise nabízíme našim studentům hodinu anglické konverzace každý týden v pondělí v 15:00 (45 minut), jedná se zejména o studenty tercie a kvarty a maximální počet ve skupině je 8 studentů. Cena je 450 Kč /12 lekcí (tedy za pololetí). Platba se uskutečňuje prostřednictvím MKS. Přihlášky vyřizuje kabinet Aj.

 

Stránky