Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Den otevřených dveří - sobota 28.11.2015 od 9:00 do 12:00. Srdečně vás zveme.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Srdečně zveme na ples 4. ročníku!

Vstupenky lze zakoupit v prodejně Studia zdravého spánku na Masarykově náměstí v Kojetíně nebo u Evy Kristýnové a Terezy Mlýnkové (studentky 4. ročníku) v budově GKJ.

Cena: 150,- Kč bez místenky (v předprodeji 140,- Kč) a 170,- Kč s místenkou.

 

Těšíme se na vás 22. ledna 2016 v kojetínské Sokolovně. 

 

Lienz 2. – 6. 11. 2015

 

Do debatování jsme já a moje kamarádka Lucka začali chodit loni ke konci školního roku. Letos se k nám přidal ještě náš kamarád Eda, a tak jsme utvořili tým a přihlásili se na turnaj. Ten se konal od pátku 16. 10. do neděle 18. 10. 2015 a pro všechny z nás to bylo něco nového. Těšili jsme se, ale přesto jsme byli i trochu nervózní. Turnaj se naštěstí konal až v České Třebové, kam jsme jeli docela dlouho, takže nás našich obav zbavili cestou zkušenější debatéři. Na místo jsme přijeli plní energie a dobré nálady.

XO - DEJ TO ZA PĚT!

Také letos se studenti, učitelé a zaměstnanci gymnázia zapojili do charitativní akce, která přispívá na léčbu leukémie dětí. 

Ve středu 18. 11. 2015 se v Olomouci konalo krajské kolo v soutěže v pišqworkách.
Naši školu reprezentoval  tým  STREET DOGS ve složení Lukáš Kopačka (kapitán),
David Dvořák, Lukáš Lejnar, Martin Smutný a Martin Koplík. Průběh turnaje bedlivě
sledovali i naši dva náhradníci z kvarty, Jan Hrušák a Daniel Poláček. Soutěže se
zúčastnilo 15 nejlepších týmů z kraje. Naše družstvo se probojovalo až do čtvrtfinále

V minulém roce začala nezisková organizace ARPOK z Olomouce spolupracovat s naší školou v rámci projektu Enviglob, při kterém jsme měli za úkol ověřit metodické materiály ke globálním rozvojovým tématům v praxi. A i letos, stejně jako v předchozích letech, se účastníme diskusních akcí během Týdne globálního vzdělávání, tentokrát na velmi aktuální téma – migrace. V Divadle hudby se ve středu 18.

Pozvánka

 

 

Na začátku nového školního roku 2015/2016 bylo potřeba zvolit nového předsedu a místopředsedu ŽP za dosavadního Mariana Sedláře z maturitního ročníku. Při volbách se všichni zástupci tříd jednohlasně shodli a byla zvolena dvojice Daniel Sucharski-předseda ŽP (V6) a Jakub Okruhlica-místopředseda ŽP (V4).

Stránky