Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Oficiální výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2015/2016: zde.


KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ - čtyřleté studium - 2. kolo: zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

studentka UP Olomouc

Pokud bychom měli chápat tříleté odmlčení jako tvůrčí pauzu a hledání inspirace, pak měla přestávka smysl. To mohli posoudit a snad i ocenit návštěvníci Veřejné akademie 2015. Konala se v aprílovém dni 1. dubna, což využili moderátoři Honza Tabara a Lukáš Lejnar hned v úvodu, kdy se snažili poslat diváky domů ještě před začátkem. Ti se nachytat nenechali a udělali dobře.

Ve středu 8. 4. 2015 jsme byli s celou třídou a paní učitelkou Dýmalovou  a Pavlíčkovou na exkurzi v polesí Valšovice patřící Střední lesnické škole v Hranicích. Exkurze začala za nepříznivého počasí, ale i tak jsme si ji náležitě užili. Na začátku jsme byli rozděleni do dvou skupin, každé skupině byli přiděleni dva lesníci.

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ - čtyřleté studium - 2. kolo: v PDF.

Povolené pomůcky ke společné (státní) části maturitních zkoušek písemné práce a didaktické testy:

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2015/2016:

spolumajitel a výkonný ředitel fy Survio

         Ve středu 15.4.2015 přesně ve 12:03:45 zazněl v olomouckých Smetanových sadech startovní výstřel. Odstartoval krajské semifinále Juniorského maratonu 2015 pro Olomoucký kraj. První běžci z 19 středoškolských štafet vyrazili na trať. Letos poprvé i za účasti štafety Gymnázia Kojetín.

Prosíme o úhradu nejpozději příští týden ( do 24.4.2015). Doplatek činí 4600 Kč. Děkujeme.

              V úterý 14. 4. 2015 se vybrané žákyně vyššího gymnázia zúčastnily 8. ročníku turnaje O pohár Primátora města Přerova v sálové kopané dívek.

Stránky