Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Úřední den: středa od 8.30 do 11.30 a od 13.00 do 15.00.


Zahájení šk. r. 2016/2017 je 1. 9. 2016. Bližší informace v PDF.


Seznam učebnic pro školní rok 2016/2017

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na konci školního roku jsme si opět zasoutěžili na environmentální téma, tentokrát se projektový den týkal všeho, co souvisí s vodou. Soutěžili jsme ve dvou kategoriích – prima až tercie a kvarta až sexta, 2. ročník. Připraveno bylo šest stanovišť s těmito tématy: voda v organismech, voda v domácnosti, sucho, záplavy, ledovce, srážky. Nejvíce vás bavilo stanoviště „záplavy“ a z jednotlivých zábavných úkolů jste nejlépe hodnotili házení balónků s vodou.

 

V pondělí už před šestou ráno vyrazil tříčlenný tým z kvarty ve složení Monika Kopřivová, Tadeáš Sochor a Daniel Poláček vlakem směr Praha. Jejich cílem bylo celostátní finále 21.ročníku vědomostní soutěže Eurorébus, do kterého se probojovali z krajského kola.

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ - KE STUDIU PRO ROK 2016/2017  - čtyřleté studium - 3. kolo (ve formátu PDF).

V pondělí 6. června 2016 se v Ruském středisku vědy a kultury v Praze uskutečnilo finále jubilejního 50. ročníku celostátní soutěže jednotlivců a uměleckých kolektivů „ARS POETICA - Puškinův památník“. Tento den nebyl vybrán náhodně, je to den narození zakladatele ruské klasické literatury – A. S. Puškina.

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení proběhne 31. 5. 2016 v 15.00 hodin ve Vzdělávacím a informačním centru na náměstí T. G. Masaryka v Kojetíně. Maturitní vysvědčení bude předáno absolventům obou tříd – oktávy i 4. ročníku.

 

Srdečně zveme všechny rodiče!

  Ve čtvrtek 12. 5. 2016 se třída prima Gymnázia Kojetín zúčastnila náborového turnaje v národní házené. Turnaj proběhl v Chropyni na házenkářském hřišti za koupalištěm. Tato sportovní soutěž byla rozdělena na kategorii chlapců a dívek. Na turnaji se prezentovaly třídy: 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B ze ZŠ Chropyně a prima GKJ. Hrálo se dle pravidel národní házené, která se od klasické liší zejména rozměrem branky a hrou v poli.

Výsledky přijímacího řízení - pro školní rok 2016/2017  - čtyřleté studium - 2. kolo (ve formátu PDF).

Úspěch „mladých podnikatelů“ z kojetínského gymnázia

 

Stránky