Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podzimní „Srdíčkový den“, který jsme zorganizovali pro sdružení Život dětem, vynesl nemocným dětem v Česku 11. 291,- Kč. Děkujeme všem, kteří si v ulicích Kojetína a ve škole nějaké srdíčko nebo magnetku zakoupili.

 

 

Pozvánka

 

Katedra algebry a geometrie Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Krajská komise Matematické olympiády Olomouckého kraje

 

 

Příští týden ve středu – 21. září 2016 – proběhne ve škole a v Kojetíně podzimní srdíčkový den. Prodejními předměty jsou tentokrát reflexní srdíčkové přívěsky a zcela nové magnetky se zvířaty.

Sbírku použije sdružení Život dětem na nákup potřebných pomůcek a zdravotního materiálu pro nemocné děti.

Na konci školního roku jsme si opět zasoutěžili na environmentální téma, tentokrát se projektový den týkal všeho, co souvisí s vodou. Soutěžili jsme ve dvou kategoriích – prima až tercie a kvarta až sexta, 2. ročník. Připraveno bylo šest stanovišť s těmito tématy: voda v organismech, voda v domácnosti, sucho, záplavy, ledovce, srážky. Nejvíce vás bavilo stanoviště „záplavy“ a z jednotlivých zábavných úkolů jste nejlépe hodnotili házení balónků s vodou.

 

V pondělí už před šestou ráno vyrazil tříčlenný tým z kvarty ve složení Monika Kopřivová, Tadeáš Sochor a Daniel Poláček vlakem směr Praha. Jejich cílem bylo celostátní finále 21.ročníku vědomostní soutěže Eurorébus, do kterého se probojovali z krajského kola.

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ - KE STUDIU PRO ROK 2016/2017  - čtyřleté studium - 3. kolo (ve formátu PDF).

V pondělí 6. června 2016 se v Ruském středisku vědy a kultury v Praze uskutečnilo finále jubilejního 50. ročníku celostátní soutěže jednotlivců a uměleckých kolektivů „ARS POETICA - Puškinův památník“. Tento den nebyl vybrán náhodně, je to den narození zakladatele ruské klasické literatury – A. S. Puškina.

Stránky