Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ v PDF.

HR specialista (ZETOR TRACTORS a.s.)

studentka a prodejní poradce (Electro World)

Tak jako byl minulý školní rok jubilejním rokem 20. výročí založení gymnázia v Kojetíně, tak i naše Vánoční akademie 19. 12. 2014 byla výroční. První vánoční setkání se totiž uskutečnilo v roce 1994.

Dne 15. 1. 2015 se v tělocvičně Gymnázia Kojetín uskutečnil během dne otevřených dveří II. ročník Badmintonového turnaje. Přihlášeno bylo 7 dvoučlenných družstev, z toho 3 družstva vyššího a 4 družstva nižšího gymnázia. Hrály se tedy 2 skupiny.

 

Skupina A (vyšší gymnázium)

student (před několika týdny výzkumník v centru dopravního výzkumu v Brně)

 

 

Tak jako již tradičně se i v tomto školním roce v prosinci odehrálo klání v rámci školního kola konverzační soutěže v angličtině. Soutěžící změřili své síly jak v poslechovém testu, tak i ve schopnosti popsat detailně obrázky a popovídat si s porotou o sobě a svých zájmech.

 

Výsledky dopadly takto:

 

V posledním týdnu před Vánocemi se studenti maturitních ročníků rozhodli v rámci výuky vyzkoušet si ruskou kuchyni na vlastní kůži, či spíše na vlastní jazýček. A tak vlastními silami dali dohromady recepty a jako domácí úkol připravili každý svůj vybraný pokrm. Ve škole pak nastaly pravé ruské hody, na stole nechyběly tradiční pirožky, bliny, syrniky, boršč ve třech variantách, šašliky a dokonce došlo i na ochutnávku domácího kvasu. Všechny vzorky byly náležitě degustovány a sklidily zaslouženou odměnu ve formě spokojených žaludků a jedničky z praktické výuky.

Prezentace výsledků

Srdečně zveme na ples oktávy. Vstupenky lze zakoupit v prodejně Song nebo na gymnáziu u studentek oktávy Jany Benešové a Jany Vykoukalové.

Ceny vstupenek : 140,- Kč  - předprodej

                          160,- Kč -  s místenkou

                          150,- Kč -  na místě

          

Stránky