Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Stužkovací ples oktávy - pátek 5. února 2016 v kojetínské Sokolovně. Srdečně vás zveme.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dne 2. února 2016 proběhlo ve Středisku volného času ATLAS a BIOS v Přerově okresní kolo německé konverzační soutěže.

Naši školu reprezentovali dva studenti - Gabriela Konšelová (V5), která získala 3. místo a Daniel Sucharski (V6), který vybojoval krásné 2. místo a postupuje tedy do krajského kola. Oběma blahopřejeme!

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ - KE STUDIU PRO ROK 2016/2017 (ve formátu PDF).

Všichni jste srdečně zváni na služkovací ples oktávy, který odstartuje v pátek 5. 2. 2016 v 19 hodin v kojetínské sokolovně. Můžete se těšit na skvělou kapelu Loodry´s forte, pobaví Vás bubenická a ohňová show, večer Vám zpříjemníme bohatým občerstvením a velkou tombolou. Vstupenky si můžete zakoupit u studentů oktávy nebo ve Vzdělávacím a informačním centru na náměstí za 140 Kč, s místenkou za 160 Kč. Na místě za vstupné zaplatíte 150 Kč.

Těšíme se na Vás!

studenti oktávy

Srdečně zveme na ples 4. ročníku!

Vstupenky lze zakoupit v prodejně Studia zdravého spánku na Masarykově náměstí v Kojetíně nebo u Evy Kristýnové a Terezy Mlýnkové (studentky 4. ročníku) v budově GKJ.

Cena: 150,- Kč bez místenky (v předprodeji 140,- Kč) a 170,- Kč s místenkou.

 

Těšíme se na vás 22. ledna 2016 v kojetínské Sokolovně. 

   Podaří, či nepodaří se připravit zajímavý program na vánoční akademii? Tato otázka je aktuální vždy v předvánočním čase. No a protože se 18. prosince 2015 akademie konala, je odpověď částečně jasná. Program se připravit podařilo a telegraficky jej proběhneme v následujících řádcích.

Stránky