Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

KRITÉRIA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ - KE STUDIU PRO ROK 2016/2017 - čtyřleté studium - 2. kolo


Výsledky přijímacího řízení - 2. kolo - pro školní rok 2016/2017  - čtyřleté studium (ve formátu PDF).


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ve čtvrtek 12. 5. 2016 se třída prima Gymnázia Kojetín zúčastnila náborového turnaje v národní házené. Turnaj proběhl v Chropyni na házenkářském hřišti za koupalištěm. Tato sportovní soutěž byla rozdělena na kategorii chlapců a dívek. Na turnaji se prezentovaly třídy: 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B ze ZŠ Chropyně a prima GKJ. Hrálo se dle pravidel národní házené, která se od klasické liší zejména rozměrem branky a hrou v poli.

Výsledky přijímacího řízení - pro školní rok 2016/2017  - čtyřleté studium - 2. kolo (ve formátu PDF).

Úspěch „mladých podnikatelů“ z kojetínského gymnázia

 

Minulý týden proběhlo vyhodnocení soutěže Matematický Klokan v rámci kraje. Máme velkou radost, že se naši studenti dostali mezi nejlepší:

     Rok se s rokem sešel a už tu máme další ročník soutěže základních škol a víceletých gymnázií ve volejbale hochů. Loňská úspěšná reprezentace Gymnázia Kojetín se dokázala probojovat až do republikové kvalifikace.

     Od začátku letošního školního roku se bezmála 60 studentů Gymnázia Kojetín zapojilo do celorepublikové zeměpisné soutěže Eurorebus. Soutěž plná zajímavých úkolů z oblasti geografie řádně prověřila jejich znalosti a dovednosti.

Rozpis fotografování tříd s TU dne 6. 5. 2016:

1. hodina

 

Jak titul této stručné informace naznačuje, zapojili se do programu letošní Veřejné akademie 7. dubna 2016 velkou měrou právě naši nejmladší žáci – primáni. Tančili, zpívali, hráli a přednášeli. Jsme rádi, že právě oni ukázali, že se do budoucna máme na co těšit.

 

 

Stránky