Přihlášení

Powered by Drupal

Projekty

Nepřehlédněte

Hlavní prázdniny: 1.7. - 31.8.2015


Úřední hodiny sekretariátu: každou středu 8:30-11:30 a 13:00-15:00 (kromě 29.7.)

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Je tu pátek 26. 6. 2015. Pěkný, klidný, příjemný den. Na polích kolem Kojetína a v blízkém lese málokdo tuší, že za malý okamžik se do ticha, poledním horkem uspané přírody, přižene skupina běžkyň a běžců.

studentka magisterského studia na FI MUNI a Project Engeneer na poloviční úvazek ve společnosti Freescale Semiconductor s.r.o.

V průběhu téměř celého tohoto školního roku se sekundáni stali alespoň na čas podnikateli. Ve spolupráci s UP Olomouc se zapojili do projektu Rozvoj podnikatelských znalostí, schopností a dovedností.

            Studentka septimy Bára Zatloukalová (rodačka z Kojetína) se od útlého dětství věnuje nejrůznějším sportům a pohybovým aktivitám. Patří k těm typům lidí, kteří den bez sportu považují za promarněný.

 

Náš kojetínský gymnazián v Anglii

 

 

V letošním roce se opět 47 studentů vydalo poznávat krásy Velké Británie a zároveň vyzkoušet získané dovednosti v angličtině. Našim cílem bylo devonské hrabství a jeho hlavní město Plymouth se svými krásami přímořského letoviska.

 

 

 

   Studentky 2. ročníku pořádají stejně jak v minulém roce dívčí turnaj ve vybíjené. Letos ovšem proběhne několik zásadních změn. 

Přesně se tak se jmenuje výstava, kterou jsme navštívili a která je k vidění ve Vzdělávacím a informačním centru na náměstí. Do Kojetína doputovala z Přerova a na jednu z přerovských městských částí je také zaměřena. V lokalitě Předmostí se nacházelo v paleolitu sídliště lovců mamutů a tato expozice slavnou éru paleolitických lidí připomíná. K vidění jsou mamutí kosti, zuby, nerosty, které člověk té doby opracovával, spousta fotografií a zaujmou rovněž trojrozměrné exponáty zvířat.

Kdo z nás nechce být zdravý, krásný a štíhlý? Ve 3.

Konec školního roku je spojen nejen s maturitními zkouškami posledních ročníků, ale také s preventivními aktivitami jednotlivých tříd.

Stránky