Jste zde

Domů » Škola » Poradenské pracoviště gymnázia » Prevence

Charitativní akce

Akce s charitativním zaměřením

Celkem se v pátek vybralo ve škole a v Kojetíně 12. 157,- Kč. Speciální poděkování patří prodejcům – výborně se této role tentokrát zhostily dvojice ze sexty, septimy, 2. a 3. ročníku: Natálie Zgodová, Adéla Sedláčková, Karolína Machová, Kateřina Halenková, Adriana Krčmářová, Radim Mareš, Pavel Otáhal, Eliška Klevetová, Natálie Kovaříková, Aneta Kotásková, Nicolas Pospíchal, Šimon Buriánek, Matěj Šóš, Jakub Dočkal, Klaudia Szofer, Vendula Bartošková a Adéla Čížkovská.

Pokud se v sobotu 8. prosince vydáte do Prahy, jste srdečně zváni na koncert, který proběhne na Staroměstském náměstí od 14. 00 hodin. Pozvání nám všem posílá ředitelka společnosti „Život dětem“  MgA.  Mária Křepelková. Koncert má dvě části – odpolední pro děti a podvečerní. Kromě skvělé zábavy a muziky převezme paní Křepelková šeky od některých firem a dozvíme se, kolik peněz se podařilo získat sbírkou Srdce dětem ve všech prodejnách společnosti Lidl.

 

 

Podzimní srdíčkové dny se vydařily. Celkem GKJ přispělo na konto „Života dětem“ částkou převyšující 12.000,- Kč. Děkujeme všem, kteří přispěli, a také děvčatům, která předměty nabízela. Byly to: Michaela Zavřelová, Bára Ďurkáčová, Ivana Hlavinková, Vendula Soušková, Nikol Burgetová, Andrea Miková, Adéla Čížkovská, Denisa Páleníková, Jana Novotná, Martina Kyseláková, Veronika Šlachtová, Jana Omámiková, Aneta Kotásková, Lucie Krybusová, Kateřina Halenková a Adriana Krčmářová.

V týdnu od 17. 9. do 21. 9. proběhnou po celé České republice podzimní Srdíčkové dny, veřejná sbírka na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi. Dobrovolníci budou lidem na ulicích tentokrát nabízet mimo jiné přívěsky – různobarevné delfínky. Delfínci jsou hezcí, ale taky užiteční, protože slouží jako reflexní prvek k ochraně ve tmě.

Úterní „srdíčkový den“ máme za sebou. Přispíváme částkou 11. 950,- Kč, kterou se podařilo ve sbírce získat. Děkujeme všem, kteří neváhali a nějaký předmět pro dobro nemocných dětí zakoupili. Velký dík patří ovšem prodejcům z řad studentů.

Další a zároveň poslední srdíčkový den proběhne v úterý 5. 12. 2017 v ulicích města a ve škole (pozor, změna termínu!). Nabízet se budou magnetky, propisky, dárkově balená káva a plastová srdíčka – záložky. Peníze za tyto drobné předměty poputují dětem, které neměly to štěstí, že zůstaly zdravé.

 

Pomozme jim zlepšit jejich život.

 

Stránky