Suplování:   Pondělí 24.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 24.6.2019 (14:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V1

           

ZV

ZV

ZV

 

V2

           

ZV

ZV

ZV

 

V3

           

ZV

ZV

ZV

 

V4

           

ZV

ZV

ZV

 

V5

           

ZV

ZV

ZV

 

V6

           

ZV

ZV

ZV

 

V7

           

ZV

ZV

ZV

 

1.

           

ZV

ZV

ZV

 

2.

           

ZV

ZV

ZV

 

3.

           

ZV

ZV

ZV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Juřenová Dagmar

   

Do

Ml

..

-

       

Krejčířová Jana

 

-

Ro

..

-

..

       

Netušilová Radka

 

-

..

Ko

-

       

Nopová Alice

 

Ju

Ns

..

-

-

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

12V1

         

Absc

Absc

Absc

Absc

 

27M

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

31HV

     

Absc

           

37CH

       

Absc

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Braunerová Marie

3.hod

navíc

TV

2. (Chl)

(mim)

 
 

4.hod

navíc

TV

2. (Chl)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

TV

2. (Chl)

(mim)

 

Dejdarová Marcela

1.hod

navíc

TH

V3

(13V2)

 
 

2.hod

navíc

TH

V3

(13V2)

 
 

3.hod

navíc

TH

V3

(13V2)

 
 

4.hod

navíc

TH

V3

(13V2)

 
 

5.hod

navíc

TH

V3

(23Z)

 
 

6.hod

odpadá

D

V3

 

zkrácené vyučování

Dohnalová Taťána

2.hod

supl. (Ju)

NJ

V5

(15D)

 
 

3.hod

navíc

D

3.

(15D)

 
 

4.hod

odpadá

NJ

V2 (NJ)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

D

V7

 

zkrácené vyučování

Dýmalová Dana

1.hod

supl. (Nt)

Z

V7

(26BI)

 
 

2.hod

odpadá

EP

V3

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Z

V7

 

zkrácené vyučování

Hudcová Marie

3.hod

navíc

TV

2. (Dív)

(mim)

 
 

4.hod

navíc

TV

2. (Dív)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

TV

2. (Dív)

(mim)

 

Juřenová Dagmar

1.hod

supl. (No)

M

V5

(21VV)

 
 

7.hod

odpadá

M

3.

 

zkrácené vyučování

Kozmík Karel

4.hod

supl. (Nt)

PF

1.

(38F)

 
 

5.hod

odpadá

INF

V2 (AJb)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

INF

V2 (AJa)

 

zkrácené vyučování

Matějček Miroslav

1.hod

odpadá

ČJL

V1 (AJb)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

HV

V3

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ČJL

V1 (AJa)

 

zrušeno

Mikle Vladimíra

1.hod

odpadá

VV

V1 (AJa)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

VV

V1 (AJa)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

VV

V1 (AJb)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

VV

V1 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Minaříková Pavla

2.hod

odpadá

NJ

V4 (NJ)

 

zrušeno

 

3.hod

změna

AJ

V5 (AJa)

(38F)

 
 

3.hod

spojeno (Hu)

AJ

V5 (AJb)

(38F)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

V4 (AJb)

 

zrušeno

 

5.hod

změna

AJ

3.

(16ČJ)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

V2 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Mlčochová Eva

3.hod

supl. (Ju)

ČJL

V6

(21VV)

 
 

7.hod

odpadá

ČJL

2.

 

zkrácené vyučování

Netušilová Radka

7.hod

odpadá

INF

V6 (AJb)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

INF

V6 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Nopová Alice

8.hod

odpadá

Z

1.

 

zkrácené vyučování

Nosková Radana

2.hod

spojeno (No)

AJ

V7 (AJ a)

(16ČJ)

 
 

2.hod

změna

AJ

V7 (AJ b)

(16ČJ)

 
 

3.hod

navíc

AJ

V7 (AJ b)

(33ZS)

 
 

5.hod

odpadá

AJ

V2 (AJa)

 

zrušeno

Pavlíčková Petra

1.hod

změna

CH

3.

(16ČJ)

 
 

3.hod

odpadá

CH

V4

 

zrušeno

 

4.hod

změna

CH

V6

(26BI)

 
 

5.hod

změna

CH

V7

(15D)

 
 

7.hod

odpadá

PCH

V6 (AJa)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

PCH

V6 (AJa)

 

zkrácené vyučování

Pechová Alena

1.hod

odpadá

M

V3

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

V1 (AJb)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

V1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

M

V1 (AJa)

 

zkrácené vyučování

Petřeková Veronika

1.hod

navíc

TH

V2

(37CH)

 
 

2.hod

navíc

TH

V2

(37CH)

 
 

3.hod

navíc

TH

V2

(37CH)

 
 

4.hod

navíc

TH

V2

(37CH)

 
 

5.hod

navíc

TH

V2

(13V2)

 

Rotreklová Jana

2.hod

supl. (Kr)

ČJL

1.

(26BI)

 
 

4.hod

navíc

ČJL

V4

(33ZS)

 
 

5.hod

navíc

ČJL

1.

(31HV)

 
 

8.hod

odpadá

D

2.

 

zkrácené vyučování

Růžička Jaromír

2.hod

navíc

PS

3.

(33ZS)

 
 

4.hod

navíc

ČJL

V5

(16ČJ)

 
 

6.hod

odpadá

SPTS

V5

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

SPTS

1.

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

PP

3.

 

zkrácené vyučování

Štefek Jiří

1.hod

navíc

TH

V4

(23Z)

 
 

2.hod

navíc

TH

V4

(23Z)

 
 

3.hod

navíc

TH

V4

(23Z)

 
 

6.hod

odpadá

TV

V4 (Chl)

 

zkrácené vyučování

Štefková Monika

1.hod

navíc

TH

V1

(12V1)

 
 

2.hod

navíc

TH

V1

(12V1)

 
 

3.hod

navíc

TH

V1

(12V1)

 
 

4.hod

navíc

TH

V1

(12V1)

 
 

5.hod

navíc

TH

V1

(37CH)

 

Zavadilová Michaela

6.hod

odpadá

TV

V4 (Dív)

 

zkrácené vyučování

Změny v rozvrzích tříd:

V1

1.hod

TH

 

(12V1)

navíc

Štefková Monika

 
 

2.hod

TH

 

(12V1)

navíc

Štefková Monika

 
 

3.hod

TH

 

(12V1)

navíc

Štefková Monika

 
 

4.hod

TH

 

(12V1)

navíc

Štefková Monika

 
 

5.hod

TH

 

(37CH)

navíc

Štefková Monika

 

V2

1.hod

TH

 

(37CH)

navíc

Petřeková Veronika

 
 

2.hod

TH

 

(37CH)

navíc

Petřeková Veronika

 
 

3.hod

TH

 

(37CH)

navíc

Petřeková Veronika

 
 

4.hod

TH

 

(37CH)

navíc

Petřeková Veronika

 
 

5.hod

TH

 

(13V2)

navíc

Petřeková Veronika

 

V3

1.hod

TH

 

(13V2)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

2.hod

TH

 

(13V2)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

3.hod

TH

 

(13V2)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

4.hod

TH

 

(13V2)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

5.hod

TH

 

(23Z)

navíc

Dejdarová Marcela

 

V4

1.hod

TH

 

(23Z)

navíc

Štefek Jiří

 
 

2.hod

TH

 

(23Z)

navíc

Štefek Jiří

 
 

3.hod

TH

 

(23Z)

navíc

Štefek Jiří

 
 

4.hod

ČJL

 

(33ZS)

navíc

Rotreklová Jana

 

V5

1.hod

M

 

(21VV)

supluje

Juřenová Dagmar

(No)

 

2.hod

NJ

 

(15D)

supluje

Dohnalová Taťána

(Ju)

 

3.hod

AJ

AJa

(38F)

změna

Minaříková Pavla

 
 

3.hod

AJ

AJb

(38F)

spojí

Minaříková Pavla

(Hu)

 

4.hod

ČJL

 

(16ČJ)

navíc

Růžička Jaromír

 

V6

3.hod

ČJL

 

(21VV)

supluje

Mlčochová Eva

(Ju)

 

4.hod

CH

 

(26BI)

změna

Pavlíčková Petra

 

V7

1.hod

Z

 

(26BI)

supluje

Dýmalová Dana

(Nt)

 

2.hod

AJ

AJ a

(16ČJ)

spojí

Nosková Radana

(No)

 

2.hod

AJ

AJ b

(16ČJ)

změna

Nosková Radana

 
 

3.hod

AJ

AJ a

(33ZS)

navíc

Nosková Radana

 
 

3.hod

AJ

AJ b

(33ZS)

navíc

Nosková Radana

 
 

3.hod

NJ

NJ1

 

odpadá

 

(Šm)

 

3.hod

RJ

RJ

 

odpadá

 

(De)

 

5.hod

CH

 

(15D)

změna

Pavlíčková Petra

 

1.

2.hod

ČJL

 

(26BI)

supluje

Rotreklová Jana

(Kr)

 

4.hod

PF

 

(38F)

supluje

Kozmík Karel

(Nt)

 

5.hod

ČJL

 

(31HV)

navíc

Rotreklová Jana

 

2.

3.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Braunerová Marie

 
 

3.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Hudcová Marie

 
 

3.hod

AJ

   

odpadá

 

(Bm)

 

4.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Hudcová Marie

 
 

4.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Braunerová Marie

 
 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Ju)

 

5.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Hudcová Marie

 
 

5.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Braunerová Marie

 
 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Kr)

3.

1.hod

CH

 

(16ČJ)

změna

Pavlíčková Petra

 
 

2.hod

PS

 

(33ZS)

navíc

Růžička Jaromír

 
 

3.hod

D

 

(15D)

navíc

Dohnalová Taťána

 
 

5.hod

AJ

 

(16ČJ)

změna

Minaříková Pavla

 

 

 

Suplování:   Úterý 25.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 24.6.2019 (14:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V1

           

ZV

ZV

ZV

 

V2

           

ZV

ZV

ZV

 

V3

           

ZV

ZV

ZV

 

V4

           

ZV

ZV

ZV

 

V5

           

ZV

ZV

ZV

 

V6

           

ZV

ZV

ZV

 

V7

           

ZV

ZV

ZV

 

1.

           

ZV

ZV

ZV

 

2.

           

ZV

ZV

ZV

 

3.

           

ZV

ZV

ZV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hudcová Marie

   

-

-

           

Juřenová Dagmar

 

Bm

-

Ko

-

-

       

Krejčířová Jana

 

-

-

..

-

       

Matějček Miroslav

   

-

-

           

Netušilová Radka

 

-

Pp

-

-

Hu

       

Rotreklová Jana

 

Zm

Mv

..

           

Růžička Jaromír

 

-

Mv

..

..

       

Štefková Monika

 

Do

De

..

           

Šťastníková Eva

   

..

Zm

-

..

       

Švédová Květoslava

 

-

-

..

-

-

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

12V1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

15D

 

Absc

Absc

Absc

Absc

         

22TV

   

Absc

Absc

           

27M

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Braunerová Marie

1.hod

supl. (Ju)

AJ

V6

(23Z)

 
 

3.hod

změna

AJ

2.

(34RJ)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

V3 (AJa)

 

zrušeno

 

5.hod

navíc

AJ

V4 (AJa)

(31HV)

 
 

7.hod

odpadá

TV

V2 (Chl)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

TV

V2 (Chl)

 

zkrácené vyučování

Dejdarová Marcela

1.hod

odpadá

RJ

V3 (RJ)

 

změna hodiny

 

2.hod

spojeno (Šm)

NJ

V1 (NJ)

(23Z)

 
 

2.hod

změna

RJ

V1 (RJ)

(23Z)

 
 

3.hod

navíc

TV

V3 (Chl)

(13V2)

 
 

4.hod

navíc

TV

V3 (Chl)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

TV

V3 (Chl)

(mim)

 

Dohnalová Taťána

1.hod

změna

NJ

V3 (NJb)

(31HV)

 
 

1.hod

spojeno (De)

RJ

V3 (RJ)

(31HV)

 
 

3.hod

navíc

TV

V3 (Dív)

(14NJ)

 
 

4.hod

navíc

TV

V3 (Dív)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

TV

V3 (Dív)

(mim)

 

Dýmalová Dana

1.hod

supl. (Rů)

BI

V7

(26BI)

 
 

3.hod

supl. (Kr)

BI

V7

(26BI)

 
 

4.hod

navíc

EP

V4

(26BI)

 
 

7.hod

odpadá

PBI

V5 (AJb)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

PBI

V5 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Hudcová Marie

1.hod

spojeno (No)

PAJ

1. (PA)

(13V2)

 
 

5.hod

změna

AJ

V6 (AJa)

(44)

 
 

5.hod

spojeno (Nt)

AJ

V6 (AJb)

(44)

 

Juřenová Dagmar

7.hod

odpadá

M

2.

 

zkrácené vyučování

Kozmík Karel

2.hod

změna

INF

2.

(44)

 
 

3.hod

supl. (Ju)

M

3.

(31HV)

 
 

4.hod

odpadá

INF

V1 (AJa)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PF

V5 (AJa)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

PF

V5 (AJa)

 

zkrácené vyučování

Matějček Miroslav

5.hod

odpadá

ČJL

V1

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ČJL

3.

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

HV

1.

 

zkrácené vyučování

Mikle Vladimíra

2.hod

supl. (Ro)

DV

1. (OST)+

(21VV)

 
 

3.hod

supl. (Rů)

AJ

V5

(33ZS)

 
 

7.hod

odpadá

VV

V3

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

VV

V3

 

zkrácené vyučování

Minaříková Pavla

4.hod

spojeno (Do)

NJ

V5 (NJ a)

(31HV)

 
 

5.hod

navíc

AJ

3.

(13V2)

 
 

8.hod

odpadá

AJ

V6 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Mlčochová Eva

1.hod

změna

D

V2

(37CH)

 
 

3.hod

navíc

ČJL

V6

(16ČJ)

 

Netušilová Radka

8.hod

odpadá

INF

V6 (AJa)

 

zkrácené vyučování

Nopová Alice

1.hod

odpadá

PAJ

1. (PA)

 

změna hodiny

 

3.hod

navíc

TV

V1 (Dív)

(mim)

 
 

4.hod

navíc

TV

V1 (Dív)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

TV

V1 (Dív)

(mim)

 
 

7.hod

odpadá

AJ

V7 (AJ a)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

Z

V1

 

zkrácené vyučování

Nosková Radana

3.hod

navíc

TV

V1 (Chl)

(mim)

 
 

4.hod

navíc

TV

V1 (Chl)

(mim)

 
 

5.hod

navíc

TV

V1 (Chl)

(mim)

 
 

7.hod

odpadá

AJ

V7 (AJ b)

 

zkrácené vyučování

Pavlíčková Petra

2.hod

supl. (Nt)

CH

V7

(37CH)

 

Petřeková Veronika

3.hod

odpadá

INF

V1 (AJb)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

F

V6

 

zkrácené vyučování

Rotreklová Jana

7.hod

odpadá

D

V1

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

ČJL

1.

 

zkrácené vyučování

Růžička Jaromír

8.hod

odpadá

PP

V7

 

zkrácené vyučování

Štefek Jiří

8.hod

odpadá

Z

2.

 

zkrácené vyučování

Štefková Monika

5.hod

navíc

PS

V7

(15D)

 

Zavadilová Michaela

1.hod

supl. (Ro)

EP

V4

(16ČJ)

 
 

3.hod

supl. (Šá)

EP

V2

(37CH)

 
 

7.hod

odpadá

TV

V2 (Dív)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

TV

V2 (Dív)

 

zkrácené vyučování

Změny v rozvrzích tříd:

V1

2.hod

NJ

NJ

(23Z)

spojí

Dejdarová Marcela

(Šm)

 

2.hod

RJ

RJ

(23Z)

změna

Dejdarová Marcela

 
 

3.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Nosková Radana

 
 

3.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Nopová Alice

 
 

3.hod

AJ

AJa

 

odpadá

 

(No)

 

3.hod

INF

AJb

 

odpadá

 

(Pt)

 

4.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Nopová Alice

 
 

4.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Nosková Radana

 
 

4.hod

AJ

AJb

 

odpadá

 

(Ns)

 

4.hod

INF

AJa

 

odpadá

 

(Ko)

 

5.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Nosková Radana

 
 

5.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Nopová Alice

 
 

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Ma)

V2

1.hod

D

 

(37CH)

změna

Mlčochová Eva

 
 

3.hod

EP

 

(37CH)

supluje

Zavadilová Michaela

(Šá)

V3

1.hod

NJ

NJa

(31HV)

spojí

Dohnalová Taťána

(Šm)

 

1.hod

NJ

NJb

(31HV)

změna

Dohnalová Taťána

 
 

1.hod

RJ

RJ

(31HV)

spojí

Dohnalová Taťána

(De)

 

3.hod

TV

Chl

(13V2)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

3.hod

TV

Dív

(14NJ)

navíc

Dohnalová Taťána

 
 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Ro)

 

4.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Dohnalová Taťána

 
 

4.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

4.hod

AJ

AJa

 

odpadá

 

(Bm)

 

4.hod

AJ

AJb

 

odpadá

 

(No)

 

5.hod

TV

Dív

(mim)

navíc

Dohnalová Taťána

 
 

5.hod

TV

Chl

(mim)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

5.hod

CH

   

odpadá

 

(Šá)

V4

1.hod

EP

 

(16ČJ)

supluje

Zavadilová Michaela

(Ro)

 

4.hod

EP

 

(26BI)

navíc

Dýmalová Dana

 
 

5.hod

AJ

AJb

(31HV)

navíc

Braunerová Marie

 
 

5.hod

AJ

AJa

(31HV)

navíc

Braunerová Marie

 

V5

2.hod

DV

OST

(21VV)

supluje

Mikle Vladimíra

(Ro)

 

3.hod

AJ

 

(33ZS)

supluje

Mikle Vladimíra

(Rů)

 

4.hod

NJ

NJ a

(31HV)

spojí

Minaříková Pavla

(Do)

V6

1.hod

AJ

 

(23Z)

supluje

Braunerová Marie

(Ju)

 

3.hod

ČJL

 

(16ČJ)

navíc

Mlčochová Eva

 
 

5.hod

AJ

AJa

(44)

změna

Hudcová Marie

 
 

5.hod

AJ

AJb

(44)

spojí

Hudcová Marie

(Nt)

V7

1.hod

BI

 

(26BI)

supluje

Dýmalová Dana

(Rů)

 

2.hod

CH

 

(37CH)

supluje

Pavlíčková Petra

(Nt)

 

3.hod

BI

 

(26BI)

supluje

Dýmalová Dana

(Kr)

 

5.hod

PS

 

(15D)

navíc

Štefková Monika

 

1.

1.hod

PAJ

PA

(13V2)

spojí

Hudcová Marie

(No)

 

2.hod

DV

OST

(21VV)

supluje

Mikle Vladimíra

(Ro)

2.

2.hod

INF

 

(44)

změna

Kozmík Karel

 
 

3.hod

AJ

 

(34RJ)

změna

Braunerová Marie

 

3.

3.hod

M

 

(31HV)

supluje

Kozmík Karel

(Ju)

 

5.hod

AJ

 

(13V2)

navíc

Minaříková Pavla

 

 

 

Suplování:   Středa 26.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 24.6.2019 (14:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V1

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

V2

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

V3

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

V4

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

V5

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

V6

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

V7

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

1.

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

2.

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

3.

     

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

ZV

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Braunerová Marie

1.hod

navíc

TH

2.

(44)

 
 

2.hod

navíc

TH

2.

(44)

 
 

4.hod

odpadá

AJ

V3 (AJa)

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

TV

V3 (Chl)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

TV

V3 (Chl)

 

zkrácené vyučování

Dejdarová Marcela

1.hod

navíc

TH

V3

(13V2)

 
 

2.hod

navíc

TH

V3

(13V2)

 
 

3.hod

odpadá

D

V3

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

RJ

V2 (RJ)

 

zkrácené vyučování

Dohnalová Taťána

1.hod

navíc

TH

3.

(15D)

 
 

2.hod

navíc

TH

3.

(15D)

 
 

5.hod

odpadá

NJ

V2 (NJ)

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

NJ

2.

 

zkrácené vyučování

Dýmalová Dana

1.hod

navíc

TH

V7

(26BI)

 
 

2.hod

navíc

TH

V7

(26BI)

 
 

3.hod

odpadá

EP

V4

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

BI

V6

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

BI

V7

 

zkrácené vyučování

Hudcová Marie

1.hod

odpadá

PAJ

V6 (PA)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

V6 (AJa)

 

zkrácené vyučování

 

4.hod

odpadá

AJ

1.

 

zkrácené vyučování

Juřenová Dagmar

1.hod

navíc

TH

V5

(27M)

 
 

2.hod

navíc

TH

V5

(27M)

 
 

4.hod

odpadá

M

V4

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

M

V6

 

zkrácené vyučování

Kozmík Karel

3.hod

odpadá

Ms

V7 (Ms)+

 

zkrácené vyučování

 

4.hod

odpadá

Ms

V7 (Ms)+

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

INF

V5 (AJb)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

INF

V5 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Krejčířová Jana

4.hod

odpadá

F

2.

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

F

1.

 

zkrácené vyučování

Matějček Miroslav

1.hod

odpadá

ČJL

V1

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

VO

V4

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

HV

V4

 

zkrácené vyučování

Minaříková Pavla

1.hod

odpadá

NJ

V4 (NJ)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

V2 (AJb)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

V6 (AJb)

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

AJ

3.

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

AJ

V5 (AJa)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

AJ

V5 (AJa)

 

zkrácené vyučování

Mlčochová Eva

1.hod

navíc

TH

V6

(16ČJ)

 
 

2.hod

navíc

TH

V6

(16ČJ)

 
 

3.hod

odpadá

ČJL

2.

 

zkrácené vyučování

 

4.hod

odpadá

ČJL

V6

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

ČJL

V7

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

D

V6

 

zkrácené vyučování

Netušilová Radka

3.hod

odpadá

M

1.

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

M

V7

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

INF

1.

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

INF

1.

 

zkrácené vyučování

Nopová Alice

1.hod

navíc

TH

V1

(31HV)

 
 

2.hod

navíc

TH

V1

(31HV)

 
 

3.hod

odpadá

Z

V5

 

zkrácené vyučování

 

4.hod

odpadá

AJ

V3 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Nosková Radana

1.hod

odpadá

AJ

V2 (AJa)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

AJ

V1 (AJb)

 

zrušeno

Pavlíčková Petra

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

CH

V7

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

BCHs

V7 (BCHs)+

 

zkrácené vyučování

 

4.hod

odpadá

BCHs

V7 (BCHs)+

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

CH

V4

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

CH

2.

 

zkrácené vyučování

Pechová Alena

1.hod

odpadá

M

V2 (AJb)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

V2 (AJa)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

V1

 

zkrácené vyučování

 

4.hod

odpadá

M

V2

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

M

V3

 

zkrácené vyučování

Petřeková Veronika

1.hod

navíc

TH

V2

(38F)

 
 

2.hod

navíc

TH

V2

(38F)

 
 

4.hod

odpadá

F

V5

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

LPfp

V1 (AJb)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

LPfp

V1 (AJb)

 

zkrácené vyučování

Rotreklová Jana

1.hod

navíc

TH

1.

(12V1)

 
 

2.hod

navíc

TH

1.

(12V1)

 
 

3.hod

odpadá

ČJL

V2

 

zkrácené vyučování

 

4.hod

odpadá

D

V1

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

D

2.

 

zkrácené vyučování

Růžička Jaromír

2.hod

odpadá

FEG

V6 (OST)+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SVZs

V7 (SVZs)+

 

zkrácené vyučování

 

5.hod

odpadá

ČJL

V5

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

PS

3.

 

zkrácené vyučování

Štefek Jiří

1.hod

navíc

TH

V4

(23Z)

 
 

2.hod

navíc

TH

V4

(23Z)

 
 

4.hod

odpadá

SVZs

V7 (SVZs)+

 

zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

Z

3.

 

zkrácené vyučování

Štefková Monika

1.hod

odpadá

VO

V3

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

VO

V1

 

zkrácené vyučování

Zavadilová Michaela

1.hod

odpadá

PBI

1.

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PBI

1.

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TV

V3 (Dív)

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

TV

V3 (Dív)

 

zkrácené vyučování

Změny v rozvrzích tříd:

V1

1.hod

TH

 

(31HV)

navíc

Nopová Alice

 
 

2.hod

TH

 

(31HV)

navíc

Nopová Alice

 

V2

1.hod

TH

 

(38F)

navíc

Petřeková Veronika

 
 

2.hod

TH

 

(38F)

navíc

Petřeková Veronika

 

V3

1.hod

TH

 

(13V2)

navíc

Dejdarová Marcela

 
 

2.hod

TH

 

(13V2)

navíc

Dejdarová Marcela

 

V4

1.hod

TH

 

(23Z)

navíc

Štefek Jiří

 
 

2.hod

TH

 

(23Z)

navíc

Štefek Jiří

 

V5

1.hod

TH

 

(27M)

navíc

Juřenová Dagmar

 
 

2.hod

TH

 

(27M)

navíc

Juřenová Dagmar

 

V6

1.hod

TH

 

(16ČJ)

navíc

Mlčochová Eva

 
 

2.hod

TH

 

(16ČJ)

navíc

Mlčochová Eva

 

V7

1.hod

TH

 

(26BI)

navíc

Dýmalová Dana

 
 

2.hod

TH

 

(26BI)

navíc

Dýmalová Dana

 

1.

1.hod

TH

 

(12V1)

navíc

Rotreklová Jana

 
 

2.hod

TH

 

(12V1)

navíc

Rotreklová Jana

 

2.

1.hod

TH

 

(44)

navíc

Braunerová Marie

 
 

2.hod

TH

 

(44)

navíc

Braunerová Marie

 

3.

1.hod

TH

 

(15D)

navíc

Dohnalová Taťána

 
 

2.hod

TH

 

(15D)

navíc

Dohnalová Taťána

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 24.6.2019 (14:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V1

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V2

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V3

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V4

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V5

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V6

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V7

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

1.

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

2.

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

3.

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

Změny v rozvrzích učitelů:

Braunerová Marie

1.hod

odpadá

TV

V7 (Dív)

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

TV

V7 (Dív)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

AJ

V4 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

TV

V1 (Chl)

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

TV

V1 (Chl)

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

AJ

V3 (AJa)

 

Ředitelské volno

Dejdarová Marcela

1.hod

odpadá

RJ

V6 (RJ1)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

RJ

V7 (RJ)+

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

RJ

V3 (RJ)

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

D

V4

 

Ředitelské volno

Dohnalová Taťána

2.hod

odpadá

NJ

2.

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

NJ

3. (NJ)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

NJ

V5 (NJ a)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

NJ

V3 (NJb)

 

Ředitelské volno

Dýmalová Dana

1.hod

odpadá

EP

V3

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

BI

2.

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

Z

V7

 

Ředitelské volno

Hudcová Marie

2.hod

odpadá

AJ

V5 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

AJ

V5 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

AJk

3.

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

AJk

3.

 

Ředitelské volno

Juřenová Dagmar

1.hod

odpadá

M

V5

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

M

V4

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

M

V6

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

M

V4

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

M

2.

 

Ředitelské volno

Kozmík Karel

2.hod

odpadá

INF

V5 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

INF

V5 (AJa)

 

Ředitelské volno

Matějček Miroslav

1.hod

odpadá

HV

V2

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

ČJL

V1

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

ČJL

3.

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

HV

V6 (HV)+

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

HV

V6 (HV)+

 

Ředitelské volno

Mikle Vladimíra

7.hod

odpadá

VV

V6 (VV)+

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

VV

V6 (VV)+

 

Ředitelské volno

Minaříková Pavla

3.hod

odpadá

AJ

V4 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

NJ

V5 (NJ b)

 

Ředitelské volno

Mlčochová Eva

1.hod

odpadá

ČJL

2.

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

ČJL

V6

 

Ředitelské volno

Netušilová Radka

1.hod

odpadá

M

1.

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

M

V7

 

Ředitelské volno

Nopová Alice

1.hod

odpadá

Z

V1

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

Z

V3

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

AJ

V1 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

AJ

V7 (AJ a)

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

AJ

V3 (AJb)

 

Ředitelské volno

Nosková Radana

2.hod

odpadá

VO

V2

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

AJ

V1 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

AJ

V7 (AJ b)

 

Ředitelské volno

Pavlíčková Petra

2.hod

odpadá

CH

1.

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

CH

V6

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

CH

3.

 

Ředitelské volno

Pechová Alena

2.hod

odpadá

M

V1

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

M

V3 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

M

V3 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

M

V2

 

Ředitelské volno

Petřeková Veronika

2.hod

odpadá

F

V6

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

F

V2

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

EP

V2

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

F

V4

 

Ředitelské volno

Rotreklová Jana

1.hod

odpadá

ČJL

V4

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

ČJL

V3 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

ČJL

V3 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

ČJL

1.

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

ČJL

V2

 

Ředitelské volno

Růžička Jaromír

3.hod

odpadá

SPTS

1.

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

SPTS

V5

 

Ředitelské volno

Štefek Jiří

1.hod

odpadá

TV

V7 (TVh)+

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

TV

V7 (TVh)+

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

Z

2.

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

Z

V4

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

TV

1. (TVh)+

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

TV

1. (TVh)+

 

Ředitelské volno

Štefková Monika

1.hod

odpadá

NJ

V6 (NJ1)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

NJ

V7 (NJ1)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

NJ

1. (NJ1)+

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

NJ

V3 (NJa)

 

Ředitelské volno

Šťastníková Eva

7.hod

odpadá

CH

V2

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

CH

V3

 

Ředitelské volno

Zavadilová Michaela

1.hod

odpadá

TV

3. (Dív)

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

TV

3. (Dív)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

TV

V1 (Dív)

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

TV

V1 (Dív)

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

TV

1. (TVd)+

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

TV

1. (TVd)+

 

Ředitelské volno

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 24.6.2019 (14:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V1

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V2

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V3

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V4

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V5

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V6

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

V7

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

1.

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

2.

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

3.

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

ŘV

Změny v rozvrzích učitelů:

Braunerová Marie

1.hod

odpadá

AJ

V4 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

AJ

V3 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

AJ

2.

 

Ředitelské volno

Dejdarová Marcela

1.hod

odpadá

RJ

V6 (RJ1)

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

RJ

V1 (RJ)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

D

V5

 

Ředitelské volno

Dohnalová Taťána

1.hod

odpadá

D

3.

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

NJ

2.

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

NJ

V5 (NJ a)

 

Ředitelské volno

Dýmalová Dana

2.hod

odpadá

BI

V6

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

BI

V7

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

BI

3.

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

EP

V4

 

Ředitelské volno

Hudcová Marie

1.hod

odpadá

AJk

V7 (AJ a)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

AJ

1.

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

AJ

V6 (AJa)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

AJk

V7 (AJ a)

 

Ředitelské volno

Juřenová Dagmar

1.hod

odpadá

M

V5

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

M

2.

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

M

V4

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

M

3.

 

Ředitelské volno

Kozmík Karel

1.hod

odpadá

INF

V4 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

INF

V3 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

INF

V3 (AJa)

 

Ředitelské volno

Krejčířová Jana

2.hod

odpadá

F

V7

 

Ředitelské volno

Matějček Miroslav

1.hod

odpadá

HV

V1

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

ČJL

V1

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

HV

1.

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

HV

V5

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

HV

V5

 

Ředitelské volno

Minaříková Pavla

2.hod

odpadá

AJ

V4 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

AJ

3.

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

AJ

V6 (AJb)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

NJ

V5 (NJ b)

 

Ředitelské volno

Mlčochová Eva

1.hod

odpadá

ČJL

2.

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

D

V2

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

ČJL

V7

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

D

V6

 

Ředitelské volno

Netušilová Radka

1.hod

odpadá

M

1.

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

INF

V4 (AJa)

 

Ředitelské volno

Nopová Alice

2.hod

odpadá

Z

1.

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

AJ

V3 (AJb)

 

Ředitelské volno

Nosková Radana

1.hod

odpadá

AJk

V7 (AJ b)

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

AJk

V7 (AJ b)

 

Ředitelské volno

Pavlíčková Petra

3.hod

odpadá

CH

V5

 

Ředitelské volno

 

7.hod

odpadá

PCH

2.

 

Ředitelské volno

 

8.hod

odpadá

PCH

2.

 

Ředitelské volno

Pechová Alena

1.hod

odpadá

M

V3

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

M

V2

 

Ředitelské volno

Petřeková Veronika

2.hod

odpadá

F

3.

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

EP

V1

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

EP

V2

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

F

V3

 

Ředitelské volno

Rotreklová Jana

1.hod

odpadá

ČJL

V2

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

ČJL

V4

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

ČJL

V3

 

Ředitelské volno

Růžička Jaromír

2.hod

odpadá

ČJL

V5

 

Ředitelské volno

 

3.hod

odpadá

EK

2.

 

Ředitelské volno

 

6.hod

odpadá

EK

V6

 

Ředitelské volno

Štefek Jiří

3.hod

odpadá

Z

V6

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

Z

V2

 

Ředitelské volno

Štefková Monika

1.hod

odpadá

NJ

V6 (NJ1)

 

Ředitelské volno

 

2.hod

odpadá

NJ

V1 (NJ)

 

Ředitelské volno

 

4.hod

odpadá

VO

V1

 

Ředitelské volno

 

5.hod

odpadá

NJ

1. (NJ1)+

 

Ředitelské volno

Zavadilová Michaela

4.hod

odpadá

BI

1.

 

Ředitelské volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři