Suplování:   Pátek 18.1.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 18.1.2019 (11:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V8

 

DTU

DTU

DTU

DTU

ZV

ZV

ZV

ZV

 

4.

 

DTU

DTU

DTU

DTU

ZV

ZV

ZV

ZV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kebzová Zuzana

-

No

-

Bm

Mn

Zm

-

-

-

 

Nosková Radana

         

Zm

-

-

-

 

Nosková Radana

 

No

-

-

-

         

Pavlíčková Petra

         

-

-

-

-

 

Pavlíčková Petra

 

-

-

Zm

-

         

Růžička Jaromír

 

-

Zm

Nt

..

..

..

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

24DG

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Braunerová Marie

3.hod

supl. (Ke)

AJ

1.

(31HV)

 

Krejčířová Jana

3.hod

odpadá

M

V8

 

den třídního učitele

Minaříková Pavla

4.hod

spojeno (Ke)

AJ

V6 (AJa)

(13V2)

 
 

4.hod

změna

AJ

V6 (AJb)

(13V2)

 

Netušilová Radka

3.hod

supl. (Rů)

EK

2.

(33ZS)

 

Nopová Alice

1.hod

supl. (Ke)

AJk

V7 (AJ a)

(23Z)

 
 

1.hod

spojeno (Ns)

AJk

V7 (AJ b)

(23Z)

 

Zavadilová Michaela

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

TV

4. (TVh)+

 

den třídního učitele

 

2.hod

supl. (Rů)

BI

V5

(16ČJ)

 
 

3.hod

supl. (Pp)

BI

V5

(37CH)

 
 

5.hod

supl. (Ke)

BI

V7 (AJ a)

(37CH)

 
 

5.hod

spojeno (Ns)

BI

V7 (AJ b)

(37CH)

 
 

7.hod

odpadá

TV

4. (TVd)+

 

zkrácené vyučování

 

8.hod

odpadá

TV

4. (TVd)+

 

zkrácené vyučování

Změny v rozvrzích tříd:

V5

2.hod

BI

 

(16ČJ)

supluje

Zavadilová Michaela

(Rů)

 

3.hod

BI

 

(37CH)

supluje

Zavadilová Michaela

(Pp)

V6

4.hod

AJ

AJa

(13V2)

spojí

Minaříková Pavla

(Ke)

 

4.hod

AJ

AJb

(13V2)

změna

Minaříková Pavla

 
 

6.hod

EK

   

odpadá

 

(Rů)

V7

1.hod

AJk

AJ a

(23Z)

supluje

Nopová Alice

(Ke)

 

1.hod

AJk

AJ b

(23Z)

spojí

Nopová Alice

(Ns)

 

5.hod

BI

AJ a

(37CH)

supluje

Zavadilová Michaela

(Ke)

 

5.hod

BI

AJ b

(37CH)

spojí

Zavadilová Michaela

(Ns)

1.

3.hod

AJ

 

(31HV)

supluje

Braunerová Marie

(Ke)

2.

3.hod

EK

 

(33ZS)

supluje

Netušilová Radka

(Rů)

 

 

Suplování:   Pondělí 21.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.1.2019 (11:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

V6

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

2.

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dýmalová Dana

 

-

               

Kebzová Zuzana

-

Zm

-

Mn

Ns

Bm

-

Mv

Mv

 

Kozmík Karel

   

-

             

Matějček Miroslav

           

-

     

Mlčochová Eva

 

Ro

Šv

-

..

-

..

-

 

Pavlíčková Petra

-

Bm

-

Ju

..

Nt

-

..

..

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

24DG

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

26BI

 

SOU

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Braunerová Marie

1.hod

supl. (Pp)

AJ

3.

(37CH)

 
 

2.hod

odpadá

TV

V6 (TVh)+

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

AJ

2.

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Ke)

AJ

1.

(31HV)

 

Dýmalová Dana

4.hod

supl. (Ml)

BI

V7

(15D)

 

Juřenová Dagmar

3.hod

supl. (Pp)

M

V4

(23Z)

 
 

4.hod

odpadá

M

2.

 

Exkurze

Krejčířová Jana

5.hod

odpadá

F

2.

 

Exkurze

Mikle Vladimíra

7.hod

supl. (Ke)

AJk

4. (AJ1)+

(34RJ)

 
 

8.hod

supl. (Ke)

AJk

4. (AJ1)+

(34RJ)

 

Minaříková Pavla

3.hod

změna

AJ

V5 (AJa)

(27M)

 
 

3.hod

spojeno (Ke)

AJ

V5 (AJb)

(27M)

 

Netušilová Radka

5.hod

supl. (Pp)

M

V7

(37CH)

 
 

7.hod

odpadá

INF

V6 (AJb)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

INF

V6 (AJb)

 

Exkurze

Nosková Radana

4.hod

změna

AJ

4. (AJ1)+

(26BI)

 
 

4.hod

spojeno (Ke)

AJ

4. (AJ2)

(26BI)

 

Rotreklová Jana

1.hod

supl. (Ml)

D

1.

(15D)

 
 

8.hod

odpadá

D

2.

 

Exkurze

Švédová Květoslava

2.hod

spojeno (Ml)

ČJL

V8

(16ČJ)

 

Zavadilová Michaela

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

TV

V6 (TVd)+

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

TV

V6 (TVd)+

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

V4

3.hod

M

 

(23Z)

supluje

Juřenová Dagmar

(Pp)

V5

3.hod

AJ

AJa

(27M)

změna

Minaříková Pavla

 
 

3.hod

AJ

AJb

(27M)

spojí

Minaříková Pavla

(Ke)

V7

4.hod

BI

 

(15D)

supluje

Dýmalová Dana

(Ml)

 

5.hod

M

 

(37CH)

supluje

Netušilová Radka

(Pp)

V8

2.hod

ČJL

 

(16ČJ)

spojí

Švédová Květoslava

(Ml)

 

4.hod

AJ

AJ1

(26BI)

změna

Nosková Radana

 
 

7.hod

AJk

AJ1

(34RJ)

supluje

Mikle Vladimíra

(Ke)

 

8.hod

AJk

AJ1

(34RJ)

supluje

Mikle Vladimíra

(Ke)

1.

1.hod

D

 

(15D)

supluje

Rotreklová Jana

(Ml)

 

5.hod

AJ

 

(31HV)

supluje

Braunerová Marie

(Ke)

3.

1.hod

AJ

 

(37CH)

supluje

Braunerová Marie

(Pp)

4.

4.hod

AJ

AJ1

(26BI)

změna

Nosková Radana

 
 

4.hod

AJ

AJ2

(26BI)

spojí

Nosková Radana

(Ke)

 

7.hod

AJk

AJ1

(34RJ)

supluje

Mikle Vladimíra

(Ke)

 

8.hod

AJk

AJ1

(34RJ)

supluje

Mikle Vladimíra

(Ke)

Biologická olympiáda - školní kolo kategorie C - 1. vyučovací hodina - učebna BIOLOGIE

 

Zpracováno v systému Bakaláři